Wpis z mikrobloga

Motomirki pomocy!
https://www.olx.pl/oferta/honda-civic-vi-coupe-ej8-d16y8-125-km-vtec-CID5-IDssT3b.html

Czaje się na taką Honde od dłuższego czasu i zainteresowało mnie to ogłoszenie. Nie jestem za bardzo into #motoryzacja, wiem że w tym aucie najważniejszy brak rdzy i prosta blacha no i żeby silnik nie brał oleju. Może ktoś wypatrzy coś więcej. Mam kawał drogi do Gdańska, może ktoś na miejscu znalazły chwilę na zerknięcie? Stawiam wtedy pizzę.

#honda #motoryzacja #pomocy
  • 19
@godus: na zdjęciu jakieś umęczono wygląda. Cos czuje ze to jeden z tych egzemplarzy hondy, gdzie kase przeznaczyc na fele i radio a stan techniczny olac. A co do klimy, to zapomnij o naprawie, bo to moze kosztowac kilka tysiecy
@jaceks653 na którym zdjęciu i gdzie?
@jaroslaw_madry po czym konkretnie stwierdzasz?
Dzięki, dlatego czuję się takim matołem jeśli chodzi o motoryzację mimo że o EJ6/8 czytałem już masę rzeczy to nie potrafię myśleć trzeźwo jak widzę "ładne" egzemplarze, że nie mówię już o zobaczeniu jakichkolwiek wad na zdjęciach
@Mjestem zwróciłem uwagę ale przy tak wiekowym aucie nie brałem tego pod uwagę jako jakiś ważny czynnik :p
Czyli chyba się wstrzymam i powiększę budżet, może uda się dorwać jakąś, hehe, igłę
@jaroslaw_madry Prawdopodobnie tak, pewnie i tak zdecyduję się na Y7 bo tego jest dużo więcej i łatwo dorwać coś w dobrym stanie a nie dozbieram do lipca 10k na naprawdę dobrą sztukę z mocniejszym silnikiem. I prawda, 5k to bardzo mało jak na ten silnik.
@Mjestem i ma vteca czyli takie małe marzenie :) czerwoną jadę oglądać pierwszą, rozmawiałem ze sprzedawcą i twierdzi że nie dymi nawet na odcinie, rdzy podobno żadnej nie ma ale prawdopodobnie coś było już poprawiane i lakierowane. Jeśli coś będzie mocno nie tak to druga wygrywa liftem i dokumentacją która wydaje się prawdziwa, 17 lat w jednych rękach (sic)
@Mjestem sprzedawca sam zaproponował obejrzenie na podnośniku i podjechanie na stację. Wydaje mi się że za taką cenę (wyjdzie jakieś 8,5k z opłatami ( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba na jakąś wielką minę się nie nabiję