Wpis z mikrobloga

@laza: Nope, ekran jest żyletka. Generalnie to jest świetna puszka i jedyne do czego można się przypieprzyć to fakt, że Nikon już w D800 odszedł od robienia CAŁEGO korpusu z magnezu i do pracy autofocusa w trybie live view. Poza tym to naprawdę świetny sprzęt. Ciut drogo wyceniony, ale z dobrą optyką matryca robi taką robotę, że klękajcie narody, a i autofocus naprawdę nadąża.
@laza: Ja nie wiem co Wy (tfu! xD) Canonowcy z tymi gumami. Prawie 10 lat używałem D700 i gumy miałem nieruszone :D. Nie wiem jak to się przedstawia w D850, bo miałem go tylko paręnaście dni, ale generalnie to naprawdę dobra pucha, warto sprawdzić ;).
@AdamFrey: znajomy miał D700 gumy kleił. W D800 również, także w 24-70 klejone były dwa razy i to przez serwis i dalej odchodzą. A i w D4 też już coś tam podkleił XD A widzisz w canonie to tylko raz na jakiś czas w konkrety modelu guma może blaknąć XD

Co nie zmienia faktu, że i tak sprzęty fajne. No chyba, że przyjdzie @kj5 z swoim #tylkofuji ( ͡° ͜
@AdamFrey: Mam pytanie. Widzę że bardzo długo masz nikona a więc myślę że możesz mi pomóc. Chodzi o to że nie znam systemu nikona ale wczoraj próbowałem wybrać jeden konkretny punkt Auto Focusu i nim ostrzec wybrane przeze mnie miejsce automatycznie Po wciśnięciu półkliku migawki, lecz nie znalazłem takiej możliwości. Jesli mialbyś ochotę i kilka minut czasu odpowiedzieć na to pytanie jakiś prosty sposób bylo by miło, jeśli nie to, zagłębie