Wpis z mikrobloga

Zaczynam nosić pałkę teleskopową na co dzień. Taki świniak się na mnie rzucił jak wchodziłem do klatki. Dobrze, że miał kaganiec bo by mi nerkę wyszarpał skur!#$#. Kto o zdrowych zmysłach trzyma takie bydle w domu? Przecież takiego to i pudzian nie utrzyma jak co do czego dojdzie. Nie mówiąc już o nakłonieniu zwierzaka do puszczenia ofiary.
#psy
i1719730 - Zaczynam nosić pałkę teleskopową na co dzień. Taki świniak się na mnie rzu...

źródło: comment_WJPHlxqZROQ4E98e8SUfuPrIohsl9FUU.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@i1719730: Masz rację, że powinny być jakieś restrykcje w posiadaniu psów groźnych. Sąsiad miał owczarka kaukaskiego, piękne i duże bydlę, ale jeśli dobrze pamiętam to też uznany za psa razy agresywnej... Jak kiedyś zobaczył innego psa/kota to żona sąsiada przejechała z 30-40 metrów na brzuchu
  • Odpowiedz
@wookiez: Bez pałki, rurki czegokolwiek przy takim świniaku każdy jest #!$%@?ą. Jak cię chwyci to nie puści, a rękami nic nie zdziałasz. A tak rureczka między szczęki, energiczny obrót o 90st i szczęka psa pogruchotana, nawet jakby nie chciał puścić to puści bo nie ma czym trzymać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@j_bateman: Rozwiniesz? Bo przyznam szczerze, że nie rozumiem twojego punktu widzenia. Co jest dziwnego w unieszkodliwieniu przeciwnika jeśli cię atakuje wszystkimi dostępnymi środkami?
  • Odpowiedz
@i1719730: pies w kagańcu cie atakuje ?? Pomijając fakt, że bullterriery to jedne z najmniej agresywnych psów, a dodatkowo nawet owczarek niemiecki ma większy uścisk niż one... a ty płaczesz bo pies na ciebie naszczekał??? Życzę ci żebyś kiedyś się tak „obronil” jakąś pałką i żeby ktoś ci coś udowodnił również.
  • Odpowiedz
@j_bateman: Nie naszczekał tylko skoczył, zawarczał i chciał mnie chwycić za bok (nerkę) lecz kaganiec mu w tym przeszkodził. Nawet jeśli ma relatywnie mniejszy nacisk szczęk to i tak ten nacisk jest o wiele większy niż siła ludzkich ramion. A jak jakiś patus chciałby mi coś po takim wydarzeniu wyjaśniać sam by dostał strzał w kolano i skończyłby się dzień dziecka.
  • Odpowiedz
@i1719730: Oczywiście zdaję sobie sprawę, że pewnie da się takiego psa wyuczyć dobrego zachowania i pewnie są osoby które umieją się obchodzić z tą rasą (sam kilka takich osób znam jak i ich psiaki). Natomiast śmiem twierdzić, że duża część właścicieli (w domyśle ortalion etc.) trzyma te psy bo są groźne i mogą drugiego sebka poturbować i w takim przypadku nie wahałbym się ani chwili użyć wszelkich dostępnych środków do obrony
  • Odpowiedz
@i1719730: ten pies, jako RASOWY kosztuje duuuze pieniądze. Dresów na nie nie stać wiec kupują pseudo. A pseudo są niestabilne i agresywne bo nikt tych psów nie bada. Zdrowy, normalnie prowadzony pies nie ma prawa się ot tak na nikogo rzucić.
  • Odpowiedz
@i1719730: o ile to co pisze @j_bateman to całkowita prawda, o tyle bulle to psy, które posiada zbyt wiele osób w stosunku do tego, ile mogłoby je mieć. Rasowych również się to tyczy. To są psy o bardzo zróżnicowanym charakterze, niektóre mogą być naprawdę trudne - nie mylić z agresywnymi, niemniej w nieodpowiednich rękach mogą się zmienić w psy problematyczne. Bo poza tym, to naprawdę zajebiste psy. No ale ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz