Wpis z mikrobloga

A #!$%@?ł mnie listonosz. Siedziałam w domu w piżamie, ktoś puka do drzwi, to szybko założyłam spodnie i otwieram, a ten burak do mnie "Można na przyszłość szybciej drzwi otwierać? Albo awizo i na pocztę". O Ty buraku przebrzydły, tak ci się śpieszyło, że po tym, jak musiałeś poczekać te 30 sekund, wypisywałeś złośliwie potwierdzenie przez 2 minuty. #!$%@?, następnym razem wymyślę taką ripostę, że się nie pozbierasz.

Ten wpis ma charakter terapeutyczny. Zapraszam do wypisywania swoich bólów dupy.
#mirkokatharsis #terapiagrupowanawykopie
  • 45
@homare2 eh, do mnie nawet nie przychodzi mimo że często otwieram mu domofonem. Mogłabym zrozumieć gdybym mieszkała bóg wie na jakim piętrze ale to parter i idąc do skrzynek mija się moje mieszkanie bo skrzynki na pół piętrze..
@homare2 przynajmniej zapukał, mi się często zdarzało, że byłem w domu i i tak znajdowałem w skrzynce awizo


@donw ja tak miałem regularnie. W końcu czekałem na paczkę, na śledzeniu widziałem, że danego dnia ma być dostarczona, byłem w domu. Więc wydrukowałem zdjęcie dzwonka domowego, z opisem co to jest dzwonek.

Listonosz przyszedł, przeprosił, oczywiście nie miał paczki tylko gotowe awizo które dostałem do drzwi. :)
Poszła reklamacja, listonosz chodził i przepraszał.
@homare2: a ja się dzisiaj miło zaskoczyłam. Kurier przyjeżdża zawsze po 17., dziś wyjątkowo nie mogłam być w domu i załatwiłam, że sąsiadka odbierze paczkę, a ten przyjechał za pięć trzecia ʕʔ chciał, żebym zdążyła, bo faktycznie potrzebowałam dziś tej przesyłki.
@homare2: e, to mój ostatnio kilka minut czekal, akurat dziecko przewijalan i za chiny nie miałam jak młodego odłożyć.. na szczęście mamy takiego starszego pana i stwierdził, że nie ma problemu...
@homare2 ten moment gdy do was pukaja albo dostajecie awizo xD ja dostaje po 20 kiedy zamyka się poczta SMSa że mogę sobie jutro na poczcie odebrać xD zajebiste awizo, zawsze ktoś u mnie jest nigdy nie ma paczki xD nawet nie mam jak zwyzywac tego od paczek bo nie przychodzi xD
@homare2: Słyszałem że jak listonosz zostawia Avizo mimo że jesteś w domu to można zadzwonić na pocztę i podać swój rejon to oni porozmawiają z nim :)
@homare2: Pisz skarge, może być nawet przez formularz kontaktowy poczty polskiej, nie musi być pisane mega elokwentnie, po prostu dokładnie opisz co się stało. Ja na odpowiedź czekałem chyba 2 albo 3 tygodnie, ale w moim rejonie postawili listonosza do pionu i rzadko kiedy dostawałem awizo potem ( ͡° ͜ʖ ͡°)