Wpis z mikrobloga

Wiem - #!$%@?, ale muszę zapytać.
TLDR coś dla początkującego.
Ma nie pluć, robić chmurę, gotowe grzałki, nie gryźć gardła.
Byleby dało się palić jak shishę
Rzuciłem palenie (tabex) trzeci miesiąc leci, jednak dalej chce się palić (na imprezie się zapaliło i ciągnie od tej pory). Paliłem kiedyś długopis (na samym początku epapierosów). Potem miałem jakiegoś tanka (w zeszłym roku) ale pluło to strasznie liquidem i paliło. Chciałbym coś kupić do vapowania, z gotowymi grzałkami (brak chęci na naukę i czasu na skręcanie, może kiedyś), bateria - byleby możliwość ładowania powerbankiem, lub jestem gotowy na zakup kilku aku. mam płyny do robienia liquidu, jednakże na początek będę musiał dobrać coś smacznego dla siebie z gotowców. Zamawiać będę w Niemczech, więc Polska ustawa mnie nie zobowiązuje.

Jakie też ustawienia dobierać i jakie grzałki, by chmura jakaś powstawała z liquidu o mocy 0,6 niko
#epalenie #epapierosy #epapieros #geekvape #vape
  • 27
@mjfotocompl: nie dopisałem koszta za boxa z tankiem i grzałkami to 250-300 zalezy jak trafisz na promocje do tego doliczy 100zł za akumulatory i ładowarkę jeśli owej nie posiadasz czyli razem 350-400, u mnie wyszło za boxa z tankiem 200zl bo trafilem na flashsale
@mjfotocompl: z gearbesta wybierz boxa smoant battlestar 200w kolor wedle uznania ale sprawdź kiedy mają wysyłke, tanka uwell crown 3 5ml capacity i do tego grzałki wedle uznania ile paczek i płać paypallem tylko i wyłącznie niczym innym bo jeśli nie wyślą to robiąc spór na paypallu odzyskasz pieniądze na 99,9% nie wiem jak to jest bo nie musiałem korzystać, a przesyłka to wybierz sam albo zapytaj się na tagu #
@mjfotocompl: Mam Smoka AL85 z ich podstawowym atomizerem, chmura jak ta lala (a i tak nie palę na pełnej mocy). Jak to Twój pierwszy fajek to polecam. Przesiadłem się z Joyetecha Ego AIO i różnica jest ogromna (choć wtedy już mi się wydawało że chmura jest duża). Grzałki ok 17 zł na edymie. Z ali zamówiłem teraz pack 5 szt za ok. 50 zł