Wpis z mikrobloga

#poznan #wybuch #katastrofa #wiadomosci #csiwykop

Nie wiem czy już prasa podała do wiadomości publicznej. Sprawcą jest mąż kobiety, która została dekapitowana. Kobieta chciała od niego odejść, bo był agresywny. Nie mieszkali już razem. Mieli jedno dziecko. Jakiś czas temu sprawca tego wybuchu miał wypadek samochodowy. Dość tajemniczy, bo na prostej drodze uderzył w drzewo, tak się jakoś złożyło, że uderzył stroną pasażera, tam gdzie siedział jego 5 letni syn. Śladów hamowania nie odnaleziono. Dziecko jest w szpitalu w stanie ciężkim. Jego żona w noc wybuchu, chyba około 2 w nocy miała jechać do Wrocławia, prawdopodobnie była to próba ucieczki od męża. Druga zamordowana kobieta to przyjaciółka żony sprawcy, były umówione, że przyjdzie by wyprowadzić rano psa. Niestety została ona zasztyletowana przez męża przyjaciółki. Był z nią też jej mąż/chlopak. Zyje, ale nie wiadomo w jakim jest stanie. Sprawca przezyl i ma poparzone 90% ciala.

źródło: comment_WuCJRZafxgDLE6oPHWYRPXQAHEU30SjW.jpg
  • 226
tez mi sensacja.... codziennie na drogach ginie kilka/nascie osob i to zupelnie przypadkowo! prowadzac wzorowe zycie.... mysle ze ich smierc jest bardziej bolesna niz kobiety ktora swiadomie na wlasne zyczenie zwiazala sie z idiota....
@waro: ile ludzi przez niego zginelo? a ile ginie na drogach? i to codziennie!!! a tu beda walkowac smierc kilku osob przez miesiac....kiedy na drogach zginie kolejne kilkadziesiat lub set osob...
@waro: po uj to w ogole walkowac w mediach???? jest milion ciekawszych i przyjemniejszych rzeczy ktore sie dzieja w zyciu niz jakis jednostkowy przypadek raz na 5 lat ktora ma nam psuc humor przez miesiac...jak to jest zle na swiecie, co to sie dzieje... sprawa ciekawsza??? owszem z pkt widzenia mediow bo przyciagna uwage a po to sa media i tv, aby zarabiac na reklamach i ksztaltowac obraz swiata, bo to
@WodzNaczelny nie wiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@polock nie wiem. Nigdy nie byłem w zakładzie, ale mogę zapytać.

@bykubyk wszystko o czym pisałem się potwierdza. A imię i nazwisko zgadza się z tym co pisała @balatka mimo, że nie znam jej.

@keep_calm_and no nie znam, ale, że to był mąż to nie wiedzieliście. To o znajomych wiem od tej koleżanki, która też ich zna i kontaktowała się z
@mistrz_tekkena jaka to kara jak jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej? Umrze w najbliższym czasie bądź jak będą chcieli go wybudzić. To przecież poparzenie 90% ciała.
Słyszałem dokładnie taką samą wersję, z tym, że miała lecieć do Londynu, a nie do Wrocławia.


@LucaJune: @mistrz_tekkena: @KorelacjaProkrastynacji: Wg mnie wszystko się zgadza - z Wrocławia są bardzo dobre loty do UK, początkowo była mowa właśnie o UK. Jestem z Poznania i mimo że uwielbiam Ławicę to ostatnio jechałem do Wrocławia tylko po to żeby wylecieć i wrócić na trochę do UK.
Na parterze prowadziła salon kosmetyczny, jej mąż pracował za granicą. To właśnie on miał zabić zonę z zazdrości. Para była w trakcie rozwodu. Kobieta zamierzała wyjechać z Polski do nowego partnera. Doszło do kłótni. Mężczyzna rzucił się na żonę z nożem i dosłownie ją zmasakrował. Dźgał na oślep, po twarzy, po całym ciele. Po szaleńczym mordzie obciął ofierze głowę. Później, żeby zatrzeć ślady zabójstwa, rozszczelnił instalację gazową i podpalił. Syn pary jest