Wpis z mikrobloga

#poznan #wybuch #katastrofa #wiadomosci #csiwykop

Nie wiem czy już prasa podała do wiadomości publicznej. Sprawcą jest mąż kobiety, która została dekapitowana. Kobieta chciała od niego odejść, bo był agresywny. Nie mieszkali już razem. Mieli jedno dziecko. Jakiś czas temu sprawca tego wybuchu miał wypadek samochodowy. Dość tajemniczy, bo na prostej drodze uderzył w drzewo, tak się jakoś złożyło, że uderzył stroną pasażera, tam gdzie siedział jego 5 letni syn. Śladów hamowania nie odnaleziono. Dziecko jest w szpitalu w stanie ciężkim. Jego żona w noc wybuchu, chyba około 2 w nocy miała jechać do Wrocławia, prawdopodobnie była to próba ucieczki od męża. Druga zamordowana kobieta to przyjaciółka żony sprawcy, były umówione, że przyjdzie by wyprowadzić rano psa. Niestety została ona zasztyletowana przez męża przyjaciółki. Był z nią też jej mąż/chlopak. Zyje, ale nie wiadomo w jakim jest stanie. Sprawca przezyl i ma poparzone 90% ciala.

mistrz_tekkena - #poznan #wybuch #katastrofa #wiadomosci #csiwykop 

Nie wiem czy j...

źródło: comment_WuCJRZafxgDLE6oPHWYRPXQAHEU30SjW.jpg

Pobierz
  • 226
@ediz4: a jaką nagrodę zdobyli czytelnicy wpolityce ?

https://www.wykop.pl/wpis/30427891/w-gruzowisku-po-wybuchu-w-poznaniu-znaleziono-kobi/

Czytelnicy wpolityce.pl komentują:

Mam takie ciche podejrzenie. Poznań jest przyjacielem Islamu. Obcinanie głów to specjalność wyznawców tej religii.

Urodziłam się w Poznaniu i nie poznaję tego miasta. Zasiedlane przez przybyszów z zachodniopomorskiego, przez bezideowych lewaków, tęczowe wynaturzenia, ohyda. Zniszczyli to miasto.

Poznań jest już kompletnie zlewaczałym zadupiem, więc mnie takie wiadomości nie dziwią.

Tak generalnie wygląda POmieszkiwanie w mieście multi-kulti. Pewnie jakiś