Wpis z mikrobloga

@ranunculus: rozumiem, dzieki. Tak w sumie myslalem ze to to samo. A czym sie wlasciwie roznia te Systane bo chyba z 5 rodzaji jest a nie mialem czasu spytac w aptece tylko wzialem byle jakie... A chce kupic bo wracam do siebie za granice a tu w polsce o wiele tansze.
@mat1910: składem, Systane Ultra to takie podstawowe od nich, w Hydration jeszcze dodatkowo kwas hialuronowy, w Balance o ile dobrze pamiętam jakieś lipidy, jeszcze są wersje w jednorazowych pojemnikach, nawet przydatne jeśli używasz bardzo rzadko. No i jeszcze ważność po otwarciu jest różna, chyba tylko Ultra po otwarciu są ważne 6 miesięcy, reszta krócej. Na mnie Hydration nejlepiej działają ze wszystkich kropel jakie używałem, a próbowałem chyba wszystkiego co jest w
@ranunculus: rozumiem, dziekuje za odpowiedz. Pierwszy raz mam w sumie z kroplami do oczu stycznosc.

Skoro uzywasz tych Systane Hydration to jak czesto ich uzywasz? Czy to od preferencji zalezy? Nigdzie nie moge znalezc dawki na dobe itp.

A i jeszcze jedno, to nie sa krople na „zmeczone oczy” czyt. zwezaja doplyw krwi do oka? Tylko po prostu bezpieczne sztuczne lzy tak?
@mat1910: nie, to bezpieczne sztuczne łzy. Generalnie nie ma tu chyba jakichś ograniczeń dobowych, używam gdy oczy mnie pieką/bolą i nie mam możliwości odpocząć, czyli głównie w pracy, zwykle raz dziennie mi wystarczy, czasem częściej jak pracuję w nocy