Wpis z mikrobloga

Hej Kochane Mirki,

Czy w #warszawa jest jakaś firma, która pomaga w opuszczeniu lokalu przez lokatorów, którzy nie płacą? Chodzi mi o takim Mirków ze znaleziska sprzed dwóch lat, tylko takich którzy robią to zawodowo i skutecznie. Oczywiscie, zeby było wszystko zgodnie z prawem, więc prosze bez rad w stylu "grupa mokotowska Ci pomoże".

#nieruchomosci #wynajem #pomocy
  • 38
@iibrahim: skoro nie płacą, to siedzą se tam nielegalnie, legalnie możesz z 5 kibiców wprowadzić do tego mieszkania, tylko aby nikogo nie bili, ale 5 ludzi to jest już uprzykrzenie życia, mogą wymienić zamki, zrobić remont ściany, którą źle postawili, wszystko jest legalne, tylko, jak mówię bez bicia i zastraszania w stylu "won bo was pozabijam", bo to się już łapie pod groźby karalne
@BajerOp: chciałem, ale oni mają na to #!$%@? i nie wpuszczają do mieszkania. Tak sobie myślę, żeby wyczekać moment kiedy nikogo nie będzie w domu i #!$%@?ć drzwi i wmontować nowe. To cos pomoże czy znając zycie sam bede oskarżony o coś?
@#!$%@?: @hbohd:
@iibrahim: najpierw wypowiedź umowę, wyślij poleconym za potwierdzeniem odbuoru. Ale ja to bym wszedł z ekipą jak ich nie ma, wszystko wywalił i zmienił zamki. Już to widzę jak idą do sądu.
@iibrahim

Jeżeli złożą zawiadomienie to możesz mieć sprawę o naruszenie miru a jak będziesz miał pecha to nawet o włam. Wiem jak to brzmi bo chodzi o twój własny lokal ale wystarczy że przedstawią dowód że tam mieszkają,czyli są w posiadaniu lokalu, nawet jakikolwiek rachunek i słabo może być. Eksmisję i #!$%@? z lokalu może legalnie przeprowadzić komornik i w sumie tylko komornik, wszystko inne to stąpanie po kruchym lodzie. Jednemu wykopkowi