Wpis z mikrobloga

W końcu mi zszedł ban i mogę coś napisać o tym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wszystkich malkontentów stylu gry Juve - Allegri nie miał żadnego ofensywnego piłkarza na ławce, więc to było oczywiste, że będzie granie z kontry i wyczekiwanie odpowiedniego momentu. Gdyby się Juve rzuciło do ataku od pierwszej minuty, to skończyłoby się jak w Turynie, a tak to Allegri taktycznie wyruchał klub z kurczakiem w herbie.

Higuain to jest absolutny top, Dybala wraca do formy, miejsce Barzagliego po sezonie powinno być #!$%@? nie wiem gdzie, ale na pewno nie w tym klubie, bo jego zachowanie podczas meczu było żenujące, Douglas był świetny, a Chiellini to pan piłkarz absolutny.

ps. w 1/4 to poproszę Real/Liverpool/City bo są zdecydowanie najgroźniejsi, więc lepiej się z nimi zmierzyć już na początku, tym bardziej, że większych szans na zwycięstwo LM w tym sezonie nie ma, więc jak już tam dotrzeć to chyba tylko poprzez jak najszybsze wyeliminowanie najgroźniejszych. Barcy nie chce bo rok temu była, a dwumecz z Mourinho to byłoby 180 minut absolutnej żenady.

Aha, no i Lichy to zagrał se mecza jak 6 lat temu za Conte.
#mecz #juventus
źródło: comment_0AfMwqxVYcsSCBZDuq9Pa2hrdEfNu6SU.jpg
  • 6