Wpis z mikrobloga

@pizza-eco: ja mam 30, wiem powiem Ci tylko tyle - kiedyś zrozumiesz że to wszystko było gówno warte. Co studiujesz btw? Z resztą, nie ważne, ja ukończyłem informatykę na UMK a tego czym zajmuję się w pracy, uczyłem się w domu. Decyzja o rozpoczęciu pracy na 2 roku była najlepsza, robiłem licencjat przez to 4 lata, magistra nie zrobiłem - i dobrze, od #!$%@? lat do przodu, a teraz i tak
skoro tak masz to współczuję, zajebista uczelnie wybrałeś frajerze


@swistak91: ja nie wybieram polskich uczelni, bo poziom jest dostosowywany do ludzi jak wy, więc szkoda mi czasu.
@Na_zawsze: to prawda, ale to niestety wina tego ojca, rodzice wmawiają jakieś bzdury a że są dla dzieci autorytetami, to ich słuchają. To ten ojciec powinien mieć życiowe doświadczenie i przekazać jak jest w rzeczywistości a nie robić dzieci jak nie niczego mądrego do powiedzenia
kiedyś zrozumiesz że to wszystko było gówno warte. Co studiujesz btw? Z resztą, nie ważne, ja ukończyłem informatykę na UMK a tego czym zajmuję się w pracy, uczyłem się w domu.


@stulejka-z-przerzutami: Masz 30 lat i to Ty nadal nie zrozumiałeś dlaczego tak jest :)
Uczelnie równają w dół, bo mają kasę za każdego studenta.
Dlatego #!$%@? się nauczyłeś, bo mamy takich laserów jak wyżej co się wypowiadali.

Raczej nikt po
@pizza-eco im szybciej olejesz studia i weźmiesz się za robotę, tym lepiej dla ciebie. Taki protip z rana. Kujony z roku robią za grosze, a zaradni, którzy stawiali na praktykę, robią teraz za fajne pieniądze :)
Nikt na twoje 4+ nie będzie zwracał uwagi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pizza-eco: kochana, skończylem studia z 3.5 na koniec, a mam lepszą pracę i doświadczenie większe niż 90% roku. Znajomy po politologii kosi więcej niż #programista15k w finansach. Jak dorosniesz to zrozumiesz że jeśli nie jesteś lekarzem to w 99% twoja wiedza do pracy się nie przyda. Najważniejsze w życiu to kontakty i dobra gadka lub umiejętności nabyte jako hobby.