Wpis z mikrobloga

@stalker44: Idź do apteki i zmolestuj (pokaż na przykład tę rozmowę - aptekarz też człowiek) aptekarkę/aptekarza, żeby ci sprzedali antybiotyk oparty na amoxycylinie lub doxycyclinie. Na przykład Duomox. Weź też coś na utrzymanie flory bakteryjnej w jelitach lub kup kilka jogurtów naturalnych.

W necie znajdziesz info o dawkowaniu, które jest zależne od zawartości antybiotyku w tabletce.

Zapalenie zacznie przechodzić po kilku godzinach od przyjęcia pierwszej dawki.
Pamiętaj, że branie pełnych zalecanych
@stalker44: Do dentysty pójdź już bez stanu zapalnego. Wcześniej nie ma sensu, bo dentysta nie wyczyści, nie naprawi i nie zamknie zęba, który jest jeszcze w stanie zapalnym. Przepisze antybiotyk i będziesz musiał rejestrować się i łazić dwa razy.

Jak sam ogarniesz antybiotyk, to oszczędzisz czasu sobie i dentyście.
dzięki wielkie mirki za dobre rady, nie spodziewałem się takiego odzewu <3. szybki update:
mój ząb #!$%@?ło, obudziłem się wczoraj i się chwieje. ale uwaga, nie chwieje sie caly ząb tylko to co wystaje z dziąsła, przy dziąśle już się nie rusza ( ͡º ͜ʖ͡º), za to przy ruszaniu tego "zęba" bardzo boli, nie tak jak wcześniej bo już dużo mniej. co ciekawe teraz nie boli mnie
ketonal to


@stalker44: ...największy wróg żołądka. Unikaj, jak ognia. Z farmaceutkami może ci się nie uda, ale może z lekarzem. Mowa o tramalu w kroplach. Na początek 20 kropel do kieliszka z wodą, jak po godzinie nadal #!$%@?, to kolejne 10 kropel. Mi się raz udało w przychodni i otrzymałem receptę na dużą flaszkę z pompką. Niestety moja systematyczność tak leży, że nie wykupiłem w terminie i recepta przepadła.

Tramal uzależnia,
@stalker44: Moim zdaniem nie da się go uratować. Nie bój doopy, ja nie ma kilku i jakoś żyję. Chociaż nie mogę się szeroko uśmiechać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mam przez własnie brak systematyczności i wieczne odkładanie kolejnych wizyt u stomatologa na "za tydzień". W wyniku czego rozwiercone, nie do końca wyleczone zęby pękały przy kolejnym toście (mniam).
Z czasem uzbierasz na koronkę albo implant. Ja póki
@stalker44: Muszę poważnie porozmawiać z matką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Póki co postaraj się zastosować do moich zaleceń, w aptekach gadaj z facetami, a w przychodni z młodymi lekarkami. Jeśli nie będziesz umiał ich przekonać do sprzedaży leku ba receptę bez niej, to wyjmij smartfon i poproś o przeczytanie tego wątku - myślę, że to pomoże i przestaniesz sprawiać wrażenie cwanego narko/lekomana, których z pewnością sporo kombinuje,
@StaryWedrowiec:

w aptekach gadaj z facetami, a w przychodni z młodymi lekarkami .

tak też będę robił

wyjmij smartfon i poproś o przeczytanie tego wątku - myślę, że to pomoże.

śmiałbym się gdyby to pomogło xD
śmiałbym się gdyby to pomogło xD


@stalker44: No widzisz... Nieszablonowe myślenie potrafi zdziałać cuda.

Choćby TUTAJ. Śmiechy, chichy, a nie dość, że sprawę załatwiłem w mig, to jeszcze zwrot opiewał na większą kwotę niż ta, którą wydałem, łącznie z przesyłkami.

Nie daj się ubić w szablony... Bądź kreatywny... Bo trzeba mieć fantazję, dziadku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
StaryWedrowiec - > śmiałbym się gdyby to pomogło xD

@stalker44: No widzisz... Nies...
@stalker44: Heh. Bo ludzie myślą po sobie. Jeśli ktoś nie ma jaj, nie jest kreatywny i nigdy nawet nie próbował działać nieszablonowo, to będzie wyśmiewał tego, który to potrafi choćby dlatego, żeby poczuć się lepiej ze swoimi "nieumiejętnościami".

Jestem człowiekiem "orkiestrą". Potrafię uporać się niemal ze wszystkimi problemami, czy to załatwić sprawę, czy naprawić cokolwiek. Nie znam się na czymś, to nie mam problemu, by "zacząć się znać", jeśli jest taka
@StaryWedrowiec: bardzo inteligenty komentarz.. podoba mi się twoje podejscie do zycia. moje jest dość apatyczne a motym przewodni to zrobi sie samo a jak nie to #!$%@?ć, i widać do czego to doprowadza. moglbym napisac jak przez drobne rzeczy #!$%@? sie psychicznie jak i fizycznie ale to wypok a nie grupka wsparcia więc daruje sobie.
próbowałem się zmuszac do dzialania ale tlumaczylem to sobie tym ze "nie mam motywacji" teraz mam