Wpis z mikrobloga

@karmaisabitch: ciekawe jakie były reakcje społeczeństwa i mediów na przykład gdy w Niemczech wprowadzali taki dzień, pewnie było 'ja ja naturlisch keine problem' i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) a u nas hurr durr KASJERKI NIE BEDO MIALY CO DO GARKA WŁOŻYĆ
  • Odpowiedz
a ty nigdy w niedzielę w sklepie nie byłeś, że nie wierzysz w to że ludzie chodzą tam dla rozrywki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fizzly: nawet cebulaki nie jedzą na mieście, bo w okolicach obiadu mocno spada frekwencja.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: I w tym konkretnym przypadku mają całkowicie rację - ten zakaz handlu jest po prostu barbarzyński.
A wszyscy ci, którzy popierają ten zakaz, powinni mieć zakazane jakiekolwiek zakupy i korzystanie z usług, z przejazdami autobusami/tramwajami/pociągami włącznie.
  • Odpowiedz
@karmaisabitch Jak przyjeżdżalem do bylej dziewczyny do akademika to niedziela w galerii to byl dobry sposób spedzania czasu. Można bylo coś zjeść bez gotowania, obejrzeć rzeczy na które nas nie stać xD Spoko opcja spedzania czasu AND ITS GONE. XD kocham polski rzad <3
  • Odpowiedz
@karmaisabitch: to jest wlasnie ta Polska B, nie zyciowe kundle ktore potrafia tylko to do czego ich szkolono, a jak by sami patyk mieli przeniesc to sie zablokuja w drzwiach i zaczna szukac rozwiazania na youtube lub zadzwonia po specjaliste.
  • Odpowiedz
  • 5
@fizzly
@GrallStar Pewnie że zdarzyło mi sie być w sklepie w niedziele. Chociażby po fanty na grilla. Ale ileż mogą trwać zakupy? Godzinę? No dobra - jak dzieciom buty trzeba kupić niech będą dwie godziny. Ale serio - są ludzie którzy odczują pustkę i niepokój, bo galeria zamknięta? Bo o tym była rozmowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@karmaisabitch: tak. Może nie niepokój i pustkę, ale odczują, że po #!$%@? w pracy jeszcze muszą do sklepu iść zamiast zrobić obiad i relaksować się resztą dnia. A tak to zawsze mieli niedziele na duże zakupy i jakieś małe pojedyncze rzeczy kupowali w drodze do domu. Nie każdy pracuje od pon do pt i w takich godzinach, ze można ogarnąć w tygodniu duże zakupy, a teraz będą musieli "tracić" czas kilka
  • Odpowiedz