Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prawdopodobnie zostałem zarażony wirusem HIV na spotkaniu z laską poznaną na tinderze
A najśmieszniejsze jest to, że w piątek (data nieważna) napisała do mnie inna dziewczyna czy chcę się spotkać. Wiadomość od niej odczytałem przed północą w piątek, więc już było za późno, a w sobotę jej nie pasowało. No ok, pomyślałem i zaproponowałem spotkanie innej dziewczynie (ta która najprawdopodobniej mnie zaraziła) w sobotę. Gdybym odczytał wiadomość szybciej to spotkałbym się z tą pierwszą dziewczyną, a tą drugą bym olał, bo nie potrafię się spotykać dzień po dniu z ludźmi, a zwłaszcza z dziewczynami, bo to absorbuje zbyt dużo mojej energii.
Mój pierwszy seks w życiu i od razu hiv. Tzn. tak mi się wydaje, bo okazało się że laska miała nieciekawą przeszłość, chociaż nie sprawiała takiego wrażenia na spotkaniu. Dodatkowo wszystkie objawy towarzyszące zarażeniu się hiv pojawiły się u mnie.
To trzeba mieć pecha.. ale w sumie mało się przejmuje bo #depresja here
Uważajcie na siebie mirki.
Swoją drogą ktoś z wkopu jest zarażony HIVem? Jakie mieliście objawy?
Albo czy zaraziliście się kiedyś innymi chorobami wenerycznymi? Może innego syfa złapałem......

#tinder
#podrywajzwykopem
#hiv
#chorobyweneryczne
#choroby
#medycyna
#zdrowie
♯divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 51
@AnonimoweMirkoWyznania:
Trzy tygodnie od dnia zero idź do PKD (w każdym województwie jest jakiś punkt). Pamiętaj, że musi minąć co najmniej 21 dni, wtedy test ma skuteczność około 99%.
Nie musisz czekać tych trzech miesięcy, bo obecnie w pkdkach są stosowane testy czwartej generacji. Jeżeli wynik po trzech tygodniach będzie okej (niereaktywny) i tak powtórz test po pewnym czasie (możesz po trzech miesiącach od dnia zero, wtedy masz 100% pewności).