Wpis z mikrobloga

  • 99
Ale mnie śmieszy jak czytam tutaj bądź gdzies na fb/twitterze te komentarze oooo a kiedyś to w sobotę jescze było zamknięte i jakoś się żyło kiedyś to tydzień ciepłej wody nie było i jakoś się żyło kiedyś to kiedyś tamto xD kiedyś to ludzie srali w jaskini i też jakoś się żyło xD a w Afryce ludzie nie mają w ogóle co jeść i też jakoś żyją ale #!$%@? nie chodzi o to żeby żyć jakoś tylko żeby żyć i dlatego macie takie #!$%@? życie bo godzicie się żeby było jakoś. #!$%@? kogo obchodzi co było kiedyś dla mnie mogliście się taplac kiedyś w gownie teraz już się tak nie robi #zakazhandlu #zalesie
  • 19
  • Odpowiedz
@laminio: Ja mam po prostu nieziemski ubaw dzisiaj - porównywanie do komunizmu, czasów prehistorycznych czy srania w jaskiniach i do taplanie się w gównie a w waszej ziemi obiecanej czyli na zachodzie Europy od wielu lat w niedziele są nieczynne sklepy.
buhahahahahahhahaah
  • Odpowiedz
@ediz4: Ja mam po prostu nieziemski ubaw dzisiaj - porównywanie do komunizmu, czasów prehistorycznych czy srania w jaskiniach i do taplanie się w gównie a w waszej ziemi obiecanej czyli na zachodzie Europy od wielu lat w niedziele są nieczynne sklepy. buhahahahahahhahaah

Chciałeś zabłysnąć i Ci nie wyszło :) mieszkam na zachodzie Europy i mam sklepy w niedzielę otwarte^^ na następny raz polecam się doszkolić zanim się o czymś wypowiesz :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ediz4 to jest takie same porównanie jak pisanie jak kiedyś to nic nie było i się żyło właśnie o to chodzi żeby było to przerysowane xD
  • Odpowiedz
@laminio: A kto tak powiedział? Wiem że może wywołać dysonans ale najbardziej rozwinięte państwa świata to właśnie ograniczają handel w niedzielę a nie odwrotnie. Także ciężko nazwać ich zaściankiem.
  • Odpowiedz
@ediz4: Takie samo porównanie jak mówienie ze zachodnie panstwa przyjmują imigrantów czemu my nie przyjmiemy ?

mieszkałem dwa lata w Holandi i tam mimo ze niby jest zakaz handlu. Jak sam mozesz sobie zobaczyc np. media markt jest otwarty tylko ze krócej.

http://www.mediamarkt.nl/mcs/marketinfo/_MediaMarkt-Den-Haag,10267,-11.html

to samo duzy market

https://www.google.pl/search?q=albert+heijn+oudemanstraat&oq=albert+hein+oudemanst&aqs=chrome.1.69i57j0.3957j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

otwarty do 19 w niedziele przeciez podobno jest tam calkowity zakaz handlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Niemczech również
  • Odpowiedz
otwarty do 19 w niedziele przeciez podobno jest tam calkowity zakaz handlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@laminio: Kto tak powiedział? Tam jest ograniczenie a nie zakaz - tak jak w Polsce.

W Niemczech również sa wyjatki nie ma tak jak u nas ze tylko male sklepy dzialaja...


Rozróżniaj ograniczenia od zakazu.

Takie samo porównanie jak mówienie ze zachodnie panstwa przyjmują imigrantów czemu my nie przyjmiemy ?...

Po
  • Odpowiedz
@ediz4:

Głupki z zachodu przyjmuja imigrantów ale idioci zaraz beda tam same Araby. Kolejny dzien bez ataku heheh

O zakaz handlu Grazynko nie denerwuj sie na zachodzie tak tez maja.


W Niemczech mimo całkowitego zakazu sa również sensowne odstępstwa a nie małe sklepy i stacja benzynowa z mieśnym i rtv.
  • Odpowiedz
@laminio: Chłopie w kółko to samo gadasz nie czytając tego co napisałem

Po raz kolejny. To pytanie nie do mnie. Ja się nie podniecam zachodem i nie jestem za przenoszeniem wszystkiego od nich bo lepsze...


W Niemczech mimo całkowitego zakazu sa również sensowne odstępstwa a nie małe sklepy i stacja benzynowa z mieśnym i rtv....

Buhahaha. Jak zwykle niemiecki zakaz lepszy od polskiego. JPRDL
  • Odpowiedz
@laminio: Może być i lepszy ale zawsze będzie droższy. Był to natomiast taki gostek co produkował sztuczne choinki i sprzedawał do Niemiec gdzie naklejali swoje naklejki. Opowiadał jak jego klienci się kłócili że jedna choinka lepsza od drugiej bo z Niemiec choć obydwie były z jego zakładu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta niemiecka oczywiście znacznie droższa.
  • Odpowiedz