Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, wiem, że jest tu mnóstwo krytykantów i jednocześnie wiele osób z ogromną wiedzą. Chciałbym zapytać co myślicie o moim sklepie internetowym? Sklep sprzedający tylko i wyłącznie plakaty. Sam go postawiłem na Woocommerce.
Może ktoś kto się tym profesjonalnie zajmuje rzuci okiem czy wszystko jest w porządku? ;>

https://storeposter.pl
Byłbym wdzięczny!

#webdev #webdesign #ecommerce #webmastering #wordpress #woocommerce
  • 22
  • Odpowiedz
@johntucker: W sumie tylko po to, żeby działała lista ulubionych plakatów. Teraz nie działa. (Ta lista nie jest jednak moją najpilniejszą potrzebą :)
  • Odpowiedz
@johntucker: Pod SEO mam nadzieję robić nie będziesz, bo słabo to widzę - będziesz miał mnóstwo roboty, skoro od podstaw nie zacząłeś (bd do przeróbki by poleciało). UXowo też średnio przemyślany, imho, ale to już hotjar Ci pokaże za jakiś czas, skoro masz zainstalowany na stronie. Poza tym zakładam, że to jedynie szkicowa wersja. Mam nadzieję, że nie urażę tymi słowami, to jedynie mój punkt widzenia (być może się mylę i
  • Odpowiedz
  • 0
Przejrzyście i całkiem fajnie, ale jak dla mnie podstrony produktów wyglądają dość... Biednie. Do tego przy alercie cookies fajnie by było dodać przycisk umożliwiający zamknięcie (nie ma, lub po prostu mi na telefonie się nie wyświetlił)
  • Odpowiedz
no to jest problem mały, ale niestety nie wiem jak go rozwiązać żeby mimo wszystko było ładnie ;)

Dzięki!


@johntucker: Przerób slidy, żeby wyglądały jak ten "prosto z Madrytu", jeśli chcesz zostawić jak jest możesz spróbować dać shadow pod tekst, ale to nie jest raczej optymalne rozwiązanie.

Co do UX, to czemu nie mogę wejść z menu w widok kategorii, np. "Życie"? Ze strony produktu mogę kliknąć kategorię w której się
  • Odpowiedz
@johntucker: Dodałbym do tego jeszcze zakładkę "kontakt", w którym dajesz pełne dane sklepu, ewentualnie mail lub telefon. Bo właściwie dzisiaj albo nie umiem tego znaleźć, albo tego nie ma (a wiele osób jednak bez tego nie kupi nic w sklepie).

EDIT:

Znalazłem to w regulaminie sklepu (ale jak sam pewnie wiesz mało osób czyta regulamin sklepu).

Swoją drogą witam mirka ze Szczecina :)
  • Odpowiedz
@johntucker: Nie podoba mi się to menu, jak chce się zmienić kategorię trzeba kliknąć wróć, moim zdaniem niepotrzebnie. No i u mnie zdjęcia się dość długo ładują. Ale ogólnie ładnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz