Wpis z mikrobloga

Ostatnio zaczęło mnie bawić to, że niektóre #rozowepaski wrzucają na instagrama, czy fejsa zdjęcie ze swoim facetem i podpisują "Mój mężczyzna", albo dostaną kwiaty to zdjęcie na insta i "Prezent od mojego mężczyzny". Nie bawi mnie sam fakt wrzucania zdjęć kwiatów, czy prezentów, czy wspólnych zdjęć, ale sam podpis "mężczyzna" xD Szczegolnie jak widzę, że wrzuca zdjęcie 17 latka ze swoim chłopakiem i podpis "Jestem najszczęśliwszą kobietą, bo mam prawdziwego mężczyzne". #!$%@? jak mnie drażni słowo "mężczyzna" właśnie dlatego, że różowym #!$%@? i na siłe próbują podkreślić męskość swojego niebieskiego #!$%@?ąc wszędzie słowem "mężczyzna" xD albo jedna ciągle #!$%@? na insta zdjęciami i podpisuje to, że czuje się bezpiecznie w ramionach swojego mężczyzny. Jak mnie to drażni no.
#zwiazki
  • 73
@piotrek-ry no to już lepiej. Jakoś nie brzmi to jak na siłę udowodnienie męskości swojego niebieskiego. Ale to już ogólnie mówię na #!$%@? wrzucać co chwilę zdjęcia z nim i podpis że czuje się bezpiecznie w ramionach swojego mężczyzny
@Lucius: no spoko, ale czy "Twoja kobieta" wszędzie ogłasza, że "mój mężczyzna..." zamiast używać Twojego imienia? Mówi do koleżanek "mój mężczyzna wczoraj wyniósł śmieci", zamiast "Lucius wczoraj wyniósł śmieci"?
@mDick: jestem i nigdy nie powiedziałam do kogoś "czuję się bezpiecznie w objęciach mojego mężczyzny <3"
@Kuplerstwo: no własnie o to chodzi xd MÓJ MĘŻCZYZNA ZROBIŁ COŚTAM