Wpis z mikrobloga

przedstawiciele grup rebelianckich są wysłuchiwani na codzień przez wszystkie masowe media, promowani przez polityków USA i UE


@Pantokrator: proszę wskazać dokładne powiązania i zależności, tylko bez jak to masz w zwyczaju "mareczkowych" wynurzeń tylko konkret z grupą X stoi medium o nazwie.... z kraju..... popiera ją polityk ....... za grupą y.... to samo jedziesz mistrzu
@bombastick i znowu twoje śmieszne pokrzykiwania. Domagasz się ode mnie, bym przestudiował cały internet i sprawdził, które media, którzy politycy i dziennikarze popierają których dżihadystów z Syrii, choć jest oczywistym, że "racje rebeliantów" sà stale wysłuchiwane (sankcje na Syrię, amerykańskie ataki, grożenie kolejnymi atakami, ciągła ofensywa propagandowa w mediach krajów podległych USA). Ty za to możesz dla mnie wykopać 30km rowu przez pole. Jedziesz, mistrzu i bez #!$%@? wymówek, że to pracochłonne!
Domagasz się ode mnie, bym przestudiował cały internet i sprawdził, które media, którzy politycy i dziennikarze popierają których dżihadystów z Syrii,


@Pantokrator: skoro tak śmiałą tezę zawarłeś we wpisie wyżej to sądziłem, że to dla Ciebie żaden problem. Tradycyjnie krzyku dużo a jak przyjdzie czas na konkrety to d.... cicho.
@bombastick a co to ma do rzeczy trolu żałosny, skoro dyskusja była o "byciu wysłuchanym", a nie o posiadaniu przedstawicieli? Żal mi czasu na dalsze przepychanki z kimś, kogo jedynym celem jest robienie gnoju. I odpowiedz na moje pytanie z poprzedniego komentarza - świat słucha szczurzych pisków, czy może nic nigdy nie słyszałeś o "masakrowaniu Ghuty" czy "rzezi Aleppo" czy "atakach bombom beczkowom z sarinem/chlorem" czy "rzeźniku Asadzie"?