Wpis z mikrobloga

  • 284
#hobby #rozkminkrzaka
Właśnie szykuje paczki dla wygranych i zainteresowanych z wykopu. Kurde nie spodziewałem się, że tylu Was będzie :D cześć pisała z ciekawości, cześć chciała po prostu sobie kupić sobie brelok, mam też dwie propozycje wymiany. No nie spodziewałem się że ktoś może chcieć się powynieniać za bimber czy za inny brelok ((oo))

Ci którzy liczyli że wygrają w #rozdajo a nie wygrali (every god damn time!) - nie martwcie się, będę na pewno jeszcze robić jakies, muszę znaleźć tylko więcej czasu, zaś cześć komponentów które zużyłem na eksperymenty musi mi dojść do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°
bkwas - #hobby #rozkminkrzaka 
Właśnie szykuje paczki dla wygranych i zainteresowanyc...

źródło: comment_PxABgQDlXUSWShVbTF3pLNCDpHj6PBHN.jpg

Pobierz
  • 33
@Rexikon chciałbym ale nie ()

Droga zabawa niestety, mała fiolka trytowa 1,5x6mm to ok 6-8$ wieksze zaś to 14$ wzwyż a do tego trzeba zrobić jeszcze ładny brelok żeby to miało ręce i nogi. Ale pobawię się kiedyś na pewno z trytem
@ChocolateStarfish

10zl za jasno niebieską/ciemno zielona(ta słabo świeci, za to świeci się również w UV)

15zl jasna zieleń, żółty, pomarańcz/czerwony bo tak naprawdę to cholera wie co to jest xD
@bizonsky: Zależy który, ale generalnie dość szybko tracą światło. Kwestia godziny, 2 godzin jeśli jest dobrze naświetlony. Producent zachwalał oczywiście, że oddaje światło przez 4 do 6 godzin ale to można wsadzić między bajki
@bizonsky: W jasny ale pochmurny dzień taki jak dzisiaj we Wrocławiu, wychodzisz na zewnątrz, idziesz do kosza wyrzucić śmieci, mijają może 2 minuty, wracasz do klatki gdzie jest ciemniej (ale nie zupełnie ciemno) i widzisz delikatne światło. Wchodząc do zupełnych ciemności świeciłoby naprawdę bardzo zauważalnie.
W jasny dzień jeszcze lepiej.

Ogółem w słoneczny dzień wystarcza mniej więcej 3-5 minut do "pełnego" naładowania. Więcej zwyczajnie nie złapie.
@bizonsky: A materiał, to już zależnie od breloka.

Czasem używam samego pigmentu luminescencyjnego, czasem mieszkam z żywicą, żeby była inna barwa i żeby nadać trochę przeźroczystości. Nie wiem co do dokładnie za mieszanka, gdzieś miałem dokładny skład ale mimo że już szukałem, nie mogę znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)