Wpis z mikrobloga

Pozwoliłem sobie napisać i udostępnić, oczekiwaną przez wielu/kilku, Androidową apkę ACL. IMO całkiem pomocną w prequalach ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nowości względem poprzedniej wersji:
- Nowa zakładka: Kalendarz
- Dostosowanie aplikacji do zasad aktualnego sezonu
- Poprawki błędów oraz ogólne usprawnienia aplikacji (m.in. automatyczne uzupełnienie długości wyścigu w kalkulatorze spalania)

Link do sklepu Play

Wszelkie uwagi proszę zgłaszać na PW
Donejty mile widziane ( )

#acleague #assettocorsa #android
Pobierz Erus - Pozwoliłem sobie napisać i udostępnić, oczekiwaną przez wielu/kilku, Androidow...
źródło: comment_lZV9bLFr1xYn17brpegN1tJToj1mp5Aw.jpg
  • 20
@Erus nie dostaję powiadomienia, że aplikacja została zamknięta jak to zwykle bywa, ale po prostu się wyłącza i przechodzi do pulpitu. Co do miejsc na serwerze to chyba PRO i SEMI 35 slotów AM 36 slotów i Rookie 32 sloty, ale to najlepiej się u źródła dowiedzieć :-) @Mokrysedes najlepiej będzie wiedział, jak coś niech mnie poprawi :-)
@Erus: Aktualny rozkład miejsc wygląda tak jak pisał @ziomalnb:

PRO - 35 + komentator
semiPRO - 35 + komentator
AM - 36
Rookie - 32

Z czasem rozkład może się zmienić, przykładowo gdy dojdą nowi komentatorzy to odpadną 2 miejsca dajmy na to. No ale to gdybanie na tę chwilę.

Sama apka super, chyba jednak się skuszę na jakiegoś Androida tylko po to żeby pobrać i używać :)
@ziomalnb: po przejechaniu kilku okrążeń, w setupie pojawia się szacowana ilość okrążeń po zalaniu n litrów. Przepisujesz litry i szacowaną ilość okrążeń, wprowadzasz korektę w średnim czasie (bądź nie) i tyle