Wpis z mikrobloga

Jest jakiś odpowiednik fuelio na iOS? Głównie chodzi mi o ceny paliw. Podobno @adek się tym zajmuje to pozwolę sobie zawołać i zapytać czy są jakieś plany aplikacji na iOS?

#fuelio #ios
  • 72
  • Odpowiedz
@adek: Swoją drogą, nie pamiętam czy jest taka funkcja, ale jeżeli samochodem prowadzi kilku kierowców to da się udostępniać/współudostuępniać między dwoma userami samochód i jego spalanie?
  • Odpowiedz
@Emulsja: Stąd też opóźnienia :) Będzie. Można i teraz na Androidzie, ale trzeba ustawić (jest taki ficzer beta) synchronizację między urządzeniami (Drive/Dropbox).
  • Odpowiedz
@adek: siema, to kiedy ta beta z modułem paliwa? Bo od lat korzystam z Fuelio jako rejestr tankowania a tu nagle zonk po zmianie ekosystemu, nie ma apki w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czekamy z niecierpliwości podpinam się pod betę. @adek czy nie poszliście w apke oparta na cross platformowej implementacji? Wydaje się ze apla tego typu aż się prosi o to ??
  • Odpowiedz
Hej. Jakby ktoś nie wiedział to wystartowała beta i można się do niej zapisać. Wbijcie na profil Fuelio na Facebooku ;)
  • Odpowiedz
  • 1
Pisałem na mikroblogu jakiś czas temu, myślałem, że tylko targując jakiś zasięg robię
  • Odpowiedz