Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sing: no z tego co ja widzialem, komentarze typu "Hehe ale ryj kto to rucha" pojawialy sie pod zdjeciami dziewczyn wygladajacych mniej wiecej jak opisalem, nie sledze za mocno jakis gownowojenek fejsbukowych to moze malo widzialem
  • Odpowiedz
@sing: no ale niestety (albo stety) tak to wygląda, że w ruchy LGBT czy feministyczne angażują się z reguły nieatrakcyjne kobiety które próbują w ten sposób zwalczyć swoje kompleksy.
  • Odpowiedz
@KD30: nikt się nie kłóci z tym, że feminizm trzeciej fali jest bezsensowny i zwyczajnie szkodliwy dla większości kobiet.

W ogóle o co tu chodzi - czy ja naprawdę muszę wam wytłumaczyć obrazek internetowy? Czy wy w ogóle zdaliście maturę z polskiego? xD
  • Odpowiedz
@sing: tak, zdałem. Obrazek jest bezsensowny. Nikt się nie będzie chwalił niewypałami, dlatego nikt nie prezentuje feministek itp. jako pięknych Polek, zwłaszcza że one same często nie chcą być identyfikowane z Polską. Co to ma do rzeczy?
  • Odpowiedz
@KD30 bzdury, zresztą deklasowanie tego co ktoś ma do powiedzenia dlatego, że swoim wyglądem nie przystaje do kulturowego WZORCA KOBIETY wypracowanego przez społeczeństwo w ciągu ostatnich 100 lat czy iluś strasznie słabe

@sing ja się kłócę, uważam, że feminizm jest dalej bardzo potrzebny, zwłaszcza w Polsce. Rozprawiłysmy się z brakiem praw wyborczych czy dostępu do edukacji, czas teraz na inne, jakościowe zmiany.
  • Odpowiedz