Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Naxster: czyli potwierdzasz ze obrazek prezentuje kompletna bzdure, nikt nie wypisuje takich hasel pod zdjeciami dziewczyn ktore wygladaja normalnie tylko maja jakas flage, koszulke czy ch wie co
  • Odpowiedz
ja się kłócę, uważam, że feminizm jest dalej bardzo potrzebny, zwłaszcza w Polsce. Rozprawiłysmy się z brakiem praw wyborczych czy dostępu do edukacji, czas teraz na inne, jakościowe zmiany.


@alicemeow:

Zgadzam się, na przykład usunięcie patologii z sądów rodzinnych, że większość wyroków o opiekę nad dzieckiem przypada kobietom nie ważne jakie by one nie były.
  • Odpowiedz
@sing: no niestety generalizowanie i ocenianie po wygladzie to codziennosc i ma miejsce z kazdej strony. Tak samo sa srodowisja ktore negatywnie oceniaja ludzi ktorzy ubieraja sie na drsesowo i sa krotko scieci, bo w ich glowkach jest to niefajne a fajne jest tylko to co nosza oni sami.
  • Odpowiedz
@Snaken: rysunek przedstawia komentarze wymyślonego patusa na fejsie. Chyba nie każesz mi udowadniać, że takie komentarze naprawdę padają ze strony części Polaków z avatarem z Polską Walczącą?
  • Odpowiedz
@sing: Ja nie twierdzę, że nie ma takich komentarzy. Ale jest to takie samo generalizowanie jak to, że "po lewo brakuje kolorowych krotkich wlosow i zelastwaa na twarzy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alicemeow: > nie ma czegoś takiego jak obowiązek wzięcia 10 dni ciągłego urlopu latem.

@satyricon: ale jest obowiązek wzięcia 10dni jednym ciągiem... Na szczęście mój pracodawca od lat mi tylko grozi, ale nigdy mnie nie dojechał o to, że wolę sobie wybrać urlop kilka razy po 5 dni.
  • Odpowiedz
dziewczyn ktore wygladaja normalnie tylko maja jakas flage, koszulke czy ch wie co


@wiewior_s: xDDDDD
No matury z polskiego to ty nie zdasz

Protip: jak ktoś ci mowi ze "ale cudowna pogoda" a pada, to istnieje całkiem spora szansa że wcale nie lubi deszczu. Taki zabieg nazywa sie ironią. Polecam poszukać wiecej na temat zabiegow artystycznych i jezykowych, bowiem ludzie czesto mówią wiecej lub cos innego niż wynikaloby z bezpośredniej, dosłownej
  • Odpowiedz
@sing: tyle ze na Marsz Niepodleglosci przychodzi naprawde wiele b.ladnych kobiet. Wg mojej opinii duzo ladniejszych niz na roznego rodzaju "manify" i jakies marsze cipek. Prawdopodobnie fenomen ten bardzo latwo wyjasnic i robi to bardzo popularne na wykopie slowo "atencja". Atrakcyjne kobiety te atencje po prostu od swiata i od facetow dostaja. Te ktore jej nie dostaja chca w rozny dziwaczny sposob zwrocic na siebie uwage. I to bynajmniej nie oznacza
  • Odpowiedz
@sing: Może zacznijmy od tego, że porównywanie

1. ruchu który ma za zadanie walkę o prawa mniejszości seksualnych

2. ruchu który zrzesza wszystkich ludzi z terytorium między Odrą a Bugiem, od Karpat po Bałtyk, w działaniu na rzecz wspólnego dobra większości, a szczególnie w sferze bezpieczeństwa, dobrobytu, niepodległości i samostanowienia

Jest z definicji nie do końca zdrowe na rozum.

Skąd traktowane tęczowej flagi odmieńców seksualnych na równi do flagi państwa które
  • Odpowiedz