Wpis z mikrobloga

Mirki sluchajcie.
Zapisałem się na kurs web developera do kodilla. Jestem dopiero przy drugim module. Mówiąc krótko jestem jak narazie średnio zadowolony i zastanawiam się czy nie zrezygnować. Czy jest tu jakaś osoba która kończy kurs i ma dostęp do większej ilości modułów? Jak to wygląda na dalszych etapach ? Jakie są wasze odczucia ?
#programowanie #programista15k
  • 31
@GreenFlem:
1.Same moduły to sucha opisówka, nudna w chuuuj, w dodatku napisana tak że dla kogoś kto nie miał styczności wcześniej może być ciężko przyswajalna (a może po prostu ja jestem ciężko kapujący), nie wzbudza zbyt wiele zaineresowania. Liczyłem że będzie to opisówka i filmy tłumaczące co i jak działa i dlaczego tak, a nie inaczej. Niestety :(.
2. Moduły wychodzą raz na tydzień - na początku oczywiście podstawy, html, css,
@wielkibanan: @szwe: @marcus_kane:
Kosztował 12k, kurs trwa 24 tyg. podzielony na 24 moduły. Niezależnie od tego czy zrobisz moduł czy nie zrobisz, do następnego masz dostęp po tygodniu.

Po napisaniu tego uświadomiłem sobie że to jednak bez sensu i muszę się sam przed sobą przyznać że popełniłem błąd (kurde, ale to ciężkie). Skusiła mnie cena która w porównianiu z innymi kursami i ich materiałem wydawała się bardzo dobra -
@K021: Ja zawsze każdemu mówię, że jakaś książka jakiś tutorial i potem postawić sobie cel na stworzenie jakieś aplikacji czy stronki i z pomocą google to zrobić. Fakt nie zrobi to z Ciebie eksperta ale nauczysz się wystarczająco żeby załapać robotę na juniora albo chociaż staż i to jest najszybsza droga. Chociaż nie wiem czy każdemu to się może udać. Patrzę przez pryzmat samego siebie.
Cześć Konrad, pracuję w Kodlli, więc jestem w stanie Ci dać informacje z pierwszej ręki.

1. Przede wszystkim, jeśli forma Ci nie odpowiada, masz 14 dni od rozpoczęcia nauki na zwrot 100% ceny szkolenia. Skoro jesteś na drugim module, to spokojnie masz jeszcze na to czas. Szkoda, że Ci to nie odpowiada, staramy się cały czas poprawiać teksty, a video się nie sprawdza w przypadku nauki programowania (bo np. ciężko znaleźć w
@bmLq: Mierzyłem siły na zamiary. Nie jestem demonem produktywności więc stwierdziłem że jak zabulę to będę musiał posadzić dupę przed kompem bo szkoda mi będzie kasy i czasu, ale tak jak mówię... 12k za to, to przeginka. Gdyby jeszcze odpisywali w ciągu kilku minut to nie miałbym nic przeciwko, a tutaj tak naprawdę jestem pozostawiony sam sobie.
@GreenFlem: Wiem, dlatego też zaznaczyłem że kursy dodatkowe są naprawdę bardzo fajne pomimo pewnych błędów. Niestety same moduły.. jak dotąd kiepsko. Dlatego też szukałem kogoś kto by się podzielił informacją jak to wygląda na wyższych etapach.
@K021 myślę,że najprościej będzie Ci znaleźć kursantów na dalszych etapach...na komunikatorze dla kursantów - chat.kodilla.com :) ps Tak, jestem z Kodilli
@K021: bo to jest przeginka. Weź sobie te 12k, poszukaj jakiegoś stażu za 1k w jakimś tech korpo na 3 miesiące i pewnie więcej się nauczysz. Miałem na interview ostatnio chłopaków po bootcampach kilkunasto tygodniowych i ich wiedza leży. Z drugiej strony, ponad rok temu zatrudniłem chłopaka który przez prawie dwa lata robił kursy na https://teamtreehouse.com po godzinach pracy na magazynie w UK i koleś wymiata. Płacił za to z tego
@plotkiit: Dzięki za odpowiedz. Wiem że jest możliwość uzyskania odpowiedzi na czacie ogólnym, ale w większości wypadków tak jak już wspomniałem, szybiciej jest w necie znaleźć rozwiązanie. Jak mam jakiś nie palący problem to pytanie kieruje do mentora. I zdaję sobie również sprawę z tego że to początki, ale ta forma modułow jest dość kiepska, przełknąłbym to gdyby była to forma tych kursów dodatkowych bo tam jest dużo więcej interakcji. Choć