Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Śmieszy mnie to jak spore grono wykopków narzeka na to jakimi są przegrywami.
Może streszcze trochę swoją historię.
Dwadzieścia parę lat już na karku.. nieudany związek i dziecko na pokładzie. Tak rozowa sama z dzieckiem. Esencja karyny nieprawdaż?
Do czasu nagłego porodu byłam wygrywem.. no właśnie byłam dopuki nie urodziłam kilogramowego dziecka przez głupia grypę dobre kilkanaście tygodni przed terminem produ( w medyczne sprawy nie będę się wgłębiać).
Idealny facet w rok po porodzie się ulotnił ( było zagrożenie że dziecko będzie niepełnosprawne pomimo ładowania kilkunastu tysięcy złotych w rehabilitację). Ogólnie z problemem zostałam sama.
Mija kilka lat dziecko wyrasta na zdrowe i bezproblemowe i co najlepsze strasznie inteligentne... Tatuś ułożył se życie z nową kobieta i ma nas ogólnie gdzieś.. a ja dalej sama i wiem że już z nikim se nie ułoże życia. Bo każdy przyszyje mi łatkę karyny i osoby niegodnej do miłości.
A dziś usłyszałam od swojego dziecka, że jestem najlepsza mama na świecie i tęskni za mną bo za dużo pracuje. Tak takie coś potrafi powiedzieć 5 latek.
Więc te wasze gadanie o waszym przegrywie jest po prostu śmieszne.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #wygryw #dzieci #madka #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 52
  • Odpowiedz
Co ja czytam xD??? Posiadanie dziecka przekreśla możliwość znalezienia faceta?


@mbyshwnt: Ułatwiać na pewno nie ułatwia...
Liczba i wybór zainteresowanych mężczyzn będzie zdecydowanie uboższy gdyby dziecka nie było.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Proste. Komuś będzie bardziej przeszkadzać, że masz dziecko, komuś mniej, albo wcale. Zawsze możesz to nadrabiać czymś innym. Nic nie jest czarno białe. Zresztą, po co na siłę kogoś szukać? Nigdy tego nie zrozumiem.
  • Odpowiedz