Wpis z mikrobloga

Witam. Wiem, że 80% głosów, która padła na Apple była trollem, ale niestety.. odpada. Oczywiście kontynuujemy wykreślankę i głosujesz na najgorszy z pozostałych.
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Wiem, że 80% głosów, która padła na Apple była trollem, ale nie...

źródło: comment_XJV0VBvrhUf3S34JQRMMN1jn2BV0pAIR.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszą firmę

  • Xiaomi 26.2% (1796)
  • Asus 7.4% (504)
  • HTC 4.1% (279)
  • Sony 4.7% (321)
  • LG 6.8% (463)
  • Nokia 5.8% (398)
  • Huawei 3.5% (241)
  • Samsung 10.0% (683)
  • Lenovo 31.6% (2168)

Oddanych głosów: 6853

  • 109
@Robocovo: ale po #!$%@? mi pancerny telefon, ktory jest zajebiscie ciezki? Wole taki co fajnie wyglada, jest szybszy a w dodatku tanszy xD Od 8 lat zaden telefon mi sie nie popsul ani nie peknal, wystarczy nie rzucac nimi o chodnik. Tak samo jak nie musisz jezdzic czolgiem i lepiej kupic po prostu auto
Haha ale mamy ból dupy Iphonowców xD
To dla tych którzy tak narzekają: Słuchajcie ludzie, oczywistym jest to że Apple odpadł dla beki... Napewno nie jest najgorszą marką, ale to co tam się ostatnio odwala powoduje to że nigdy nie przejdę na IOS, po pierwsze to od kiedy Steve zmarł to firma zaczęła mieć coraz mniej pomysłów, stawała się coraz mniej oryginalna i zaczynała podpatrywać od innych producentów. Po drugie,, od teraz
@Viscop HTC na pewno bym nie dodał. To oni tworzyli pierwsze fony z androidem i mam do szacunek. Wszystko zależy od preferencji. Ja bym w życiu takiego Huaweia czy innego Asusa nie wziął z kilku względów. Po pierwsze telefony wymieniam co dwa lata i biorę zazwyczaj jakieś z górnej półki a biorąc telefon w takiej cenie nie wiem jak można brać coś innego od najpopularniejszych marek. Po drugie ja jestem pasjonatem najnowszego
@Viscop ja mówiąc chińczyki mam na myśli marki mniej "prestiżowe" od topowych marek :P
Nie wiem nie korzystałem z telefonu z czytnikiem lini na tyle więc się nie wypowiem. Ale nie długo pewnie będę miał przyjemność bo będzie się trzeba przenieść na coś z wyświetlaczem na cały przód hehe
@oba-manigger: To głosowanie wybiera medianę producenta telefonów a nie najlepszy czy najgorszy :P

Androidowcy wywalą Xiaomi, potem poleci Samsung, i koniec końców będzie batalia Asus vs Nokia vs Huawei czyli średnia.
@oba-manigger: Jak dla mnie jest to zajebiście niemiarodajne głosowanie. Nie powiedziałbym że lenovo jest tutaj najgorsze. W takim razie musielibyście tez wyrzucic Motorole, bo też nalezy do Lenovo a mają bardzo fajne telefony. Oferują duzo lepsze podzespoły od niektórych marek w jakimś przedziale cenowym. Z tej listy wyrzuciłbym LG i Sony do tego dodał jeszcze. Bardzo słabe podzespoły wcale nie adekwatne do ceny.