Wpis z mikrobloga

@501st: mam 2 aveo w domu właśnie z tym silnikiem, polecam, jeśli tylko wymienia się wszystko na czas to autko nie do zajechania, bardzo niedoceniane, przez to ceny stosunkowo atrakcyjne, jedynie trzeba zainteresować się czy była robiona konserwacja podwozia
@Lacik z racji pracy jeżdżę codziennie ekspresówką Avkiem z 1.2 i dynamika żadnej części ciała nie urywa, od po prostu trzyma to 120 ,chyba ze jest ostra górka. Pewnie z 1.4 bedzie nieco lepiej, ale ogółem jesli zamierzasz jeździć czesto autostradą to polecałbym cos mocniejszego;)
@Kaajus często nie, raczej do miasta, się jednak chciałbym mieć ten komfort, że 130-140 mogę jechać i auto nie szykuje się w konwulsjach do odlotu. Jakieś jeszcze uwagi, opinie, plusy, minusy? Mam na oku właśnie sedana 1.4 94km.
@Lacik: w mieście dynamika jest już na znacznie lepszym poziomie;), w skrócie napisałem to już te 7 mies temu, od tego czasu z oboma autami nic się nie działo, jedynie w tym z 2004 trzeba było już przewody hamulcowe wymienić ze starości, jakieś groszowe sprawy typu 200-300zł z robocizną. Z tego co mi się teraz jeszcze nasuwa, to Avki przy jeździe autostradowej są dosyć podatne na wiatry od boku, potrafi nim