Wpis z mikrobloga

@agaja: Ja najczęściej kupuję w smyku (często są fajne promocje) i w H&M (dobra jakość w większości przypadków). Najtaniej nie jest, ale bardzo mi się podobają tam ciuszki. Dużo też dostaje od babć.

Wiem, że niby nie ma co wydawać dużo na ciuchy, ale lubię jak moje dziecko fajnie wygląda. W ciuchach z HM wygląda jak fajny mały człowiek a nie zapluty bobas.
@agaja: Szukam na Allegro w kategorii Dziecko -> Odzież -> Zestawy ubrań i odkupuję od ludzi gotowe wyprawki na konkretny rozmiar za ułamek kwoty, którą musiałabym wydać na to samo w sklepach. Ubranka niby są używane, ale często można je dostać w tak doskonałym stanie, że wyglądają jak sklepowe. Mam mnóstwo takich ustrzelonych kartonów pełnych Coccodrillo, Zara kids, Cool Club, H&M itp. Trzeba tylko poświecić czas i wyszperać dobre okazje. No
@CudMalina a jak są promki to żal nie kupowac:)
@agaja ja kupuje głównie w hm, spodnie, body, bluzki i najlepsze pizamki:) Ostatnio były fajne koszulki za 9.99 w Reserved. Jak jest wyprzedaż to zaglądam do zary po spodnie. Bluzy i skarpetki c&a. Moja mama dużo kupuje na wyprzedażach w Tesco f&f. W tygodniu kupila letnie komplety 3 czesciowe za 10zl.
@petunya: @Shiv: no wlasnie dlatego pisalam o dyskontach, bo im szkoda kasy :)
Ja na razie mam szkraba trztmiesiecznego, wiec jeszcze kupujemy nowe, jesli nie mamy od rodziny, ale dla starszego bedziemy ciucholandowac na pewno :)

@stokrotka364: bylam tam dawno, dawno temu, gdy jeszcze bylo to spore zadupie i ze 2 autobusy na godzine, przypadkiem trafilam jadac na jakas rozmowe kwalifikacyjna.. Potem za zadne skarby nie moglam sobie przpomniec,
@agaja: U nas podobnie jak @CudMalina i @pucka25: większość rzeczy ze Smyka, trochę z Tesco i C&A. Za rozsądną kasę można na wyprzedażach kupić dobrej jakości ciuszki. Poza tym lubię zaglądać do Pepco, mają czasem fajne rzeczy za śmieszne pieniądze. Przed porodem łaziłam po ciucholandach i w sumie gdzieś przy Wrocławskiej kupiłam mini-wyprawkę, ale za rzeczy używane zapłaciłam praktycznie tyle, co teraz płacę za nowe :P Czasem zaglądam na Olx