Wpis z mikrobloga

@RedBaron: na jakiej stronie wyczytałeś takie cuda? Howlongtobeat pokazuje, że najkompletniejsze przejście gry, jakie można sobie wyobrazić, zajmuje średnio ~50h. Jeżeli nawet mowa w tym wypadku o edycji zwykłej, to i tak wciąż jesteśmy daleko od 80 godzin, bo edycja rozszerzona wg twórców dodaje ledwie 4 godziny rozgrywki...
@RedBaron: podkoloryzowali na potrzeby prezentacji i chyba faktycznie wzięli pod uwagę co najmniej dwukrotne przejście gry.

sie zastanawiam czy nie kupic 1


słyszałem wiele pochwalnych głosów na temat przechodzenia jedynki po latach, ale wiem, że ja bym jej drugi raz już nie ukończył. Rozgrywka jest nudna (a walka jest tragiczna), questy w części też, fabuła zbytnio nie porywa... W trójce znajomość jedynki jest ci właściwie zbędna: może przeoczysz kilka smaczków, ale
fabuła zbytnio nie porywa...


@t3m4: ( _) W życiu się z tym nie zgodzę. Przeszłam jedynkę po trójce, w kwietniu ubiegłego roku i bynajmniej nie odczułam nudy. Ale fakt, tryb walki potrafi odstraszyć, aczkolwiek mi nie przeszkadzał.

@RedBaron: Z tego, co pamiętam, jedynka była za darmo przy założeniu konta na GOG czy jakoś tak. Bardzo prawdopodobne, że uda Ci się ją znaleźć gdzieś za free :)