Wpis z mikrobloga

Ludzie w tym kraju, trzęsidupy ostatnie. Na allegro już od jakiegoś czasu sprzedawca nie może dać odwetowego negatywa i prawidłowo, a wiele to nie zmieniło.
Kupiłem sobie koszulkę treningową. Już po zapłaceniu mnie coś tknęło, wrzuciłem zdjęcie żenującej rozdzielczości w program graficzny i jak to nie była jakaś wadliwa seria, to zwykła podróba od kitajców.
Kupiłem, bo gość handluje na oko legitnym towarem, ma same pozytywy (ponad 600), a na allegro jest ponad 10 lat. Termin wysyłki? W aukcji podane 24 h, zapłaciłem i kasę otrzymał w środę, zero jakiegokolwiek kontaktu, dziś pod wieczór dostaję maila od allegro, że sprzedający wprowadził numer przesyłki, choć na stronie PP brak informacji o przesyłce, czyli pewnie wysłał w ostatniej chwili w sobotę i będę mieć najwcześniej we wtorek.
Czytam jego komentarze i jakiś rurkowiec miał zastrzeżenia do dwóch z czterech ciuchów, ale że dostał zwrot kasy, to wystawił pozytywa. (°°
Jak tylko zweryfikuję, że to podróba, to też się z człowiekiem nie skontaktuję, za to wysmaruję pięknego negatywa, może się gość ogarnie. Obsuwa w wysyłce każdemu może się zdarzyć, ale przydałby się jakiś kontakt, kilkuwyrazowy email pisze się i wysyła w niecałą minutę.

#allegro #januszebiznsesu #zalesie
  • 3
@rdy: @Volt224: Jedno się wyjaśniło: etykiety musiał mieć gotowe i w niedzielę tylko wklepał numer do systemu allegro. Przypomnę, kasę dostał w środę ok. południa.
Przed chwilą dostałem SMS z PP, zerknąłem na stronę i:

Nadanie: 2018-03-19 10:50

Pierwszy negatyw w 10-letniej karierze i > 650 pozytywów chyba powinien zaboleć, co? ()
Oczywiście nie za samą obsuwę, ale brak informacji, kilkuwyrazowego maila, że