Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy bedac brzydkim facetem mozna prowadzic w ogole zycie na takim poziomie jak atrakcyjni mezczyzni? Mam 27 lat i nigdy nawet dziewczyny w klubie nie poderwalem choc przystojni ponoc nie maja z tym problemu. Napiszecie ze moge obnizyc oczekiwania od zycia ale nie chce tego robic. Mam swoje ambicje i aspiracje, tez chcialbym podrywac dziewczyny w jakis sposob, szukam life hacku na to. Macie jakies patenty?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niestety mimo wszelkich zapewnień, większość dziewczyn leci na obie te rzeczy. poza tym źle to ujęłam - przez gadkę miałam na myśli to jak prowadzi się rozmowę :) czy ma się wgl coś ciekawego do powiedzenia, czy ktoś patrzy się w sufit i duka: ja być frytka w ty mój ketchup
nie wiem jak to jest z ONS
Ale dla mnie mimo wszystko ważna jest mieszanka obu tych składników

@
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak się nie wstydzisz to napisz na pw, wyślę Ci fajny poradnik jak wyćwiczyć się w tym. Jak nie to nawet na necie znajdziesz sporo artykułów. Grunt to być pewnym siebie i nie klepnąć głupoty przy kobiecie. Kiedyś też byłem nieśmiały, da się z tego wyjść tylko zajmie Ci to sporo czasu. Głównie polecam bo przydaje się później nawet jak będziesz szukał pracy itd.
  • Odpowiedz