Wpis z mikrobloga

zeby wygrac musialaby udowodnic ze ja obrazil. samo wrzucanie zdjec to nie jest naruszenie dobr osobistych


@jak_wdupieweza: Gdybyś wykonał moją prośbę i poświęcił 3 minuty na zapoznanie się z definicją dóbr osobistych wiedziałbyś, że wizerunek również podlega ochronie.
  • Odpowiedz
@a__s: definicja dóbr osobistych nie jest sprecyzowana więc można by dywagować na ten temat,czy to będzie czy nie. a dwa, że on nie sprowokował do obrażenia jej.
@pielgrzym_wladca_egiptu: to jest akurat prawda, natomiast znając takie przypadki z życia, o ile nie jest to jej praca autorska (jak u fotografów) to sąd by to olał. xD dwa, że serwis zdążyłby to usunąć, po prostu.
  • Odpowiedz
@kidzior: Najzabawniejsze jest to, że ona ma zupełną rację. Nie jest to przestępstwo ścigane z urzędu, ale naruszyłeś jej prawa i taka sprawa cywilna jest łatwa do wygrania.
  • Odpowiedz
Ania wie coś na temat walki z rozpowszechnianiem jej zdjęć, których nie chciałaby by były dalej publiczne


@TheMan: Jasne, ale nie wiem czy wypominanie sobie afer to dobry pomysł ;-))
  • Odpowiedz
@a__s: tak z ciekawości. Skoro usuwacie wpisy ze zdjęciami to czemu same zdjęcia nadal zostawiacie na serwerach i linki do nich są aktywne pomimo usunięcia wpisu?
  • Odpowiedz