Wpis z mikrobloga

Jak to będzie od maja z tymi przeglądami, gdzie jak spóźnisz się 30 dni to kontrola na "stacji wojewódzkiej". W tym roku kupiłem moto w lutym i busem zawiozłem na przegląd. Czy jeżeli w przyszłym roku spóźnię się 25 dni (w marcu może będzie lepsza pogoda). to wbiją mi datę spóźnienia (tak bym chciał), czy datę końca ostatniego przeglądu.

Nie ukrywam, że fajnie by było jakby wbijali datę faktycznego przeglądu. W ten sposób w 2 lata przepchnę sobie przegląd bliżej kwietnia. W przeciwnym razie będzie się trzeba grubo ubierać i lecieć na przegląd. Ja mam do stacji tylko 2km, ale co mają powiedzieć ludzie z wiosek, którzy mają 20-30km.

#motocykle
  • 5
@mamFAJNYnick: Teraz nie mogłem przeciągnąć, bo kupiłem moto w styczniu (była okazja, nawet nie planowałem zmiany motocykla). A po zakupie jest 30 dnia na przerejestrowania, a bez przeglądu nie przerejestrujesz.

No i tak sobie myślę, że zakup w styczniu/lutym to dobry pomysł, bo mechanicy w tym czasie mają większy luz, więc nie ma problemu z ogarnięciem moto przed sezonem.
@rama88: posrany pomysł,w którym nie zwraca się uwagi na motocyklistów. opcja taka, żebyś kolejny przegląd zrobił kilka miesięcy wcześniej, np w sierpniu nie czekając do lutego. wiem - kasa. ale albo tak, albo znowu bus w lutym ¯\_(ツ)_/¯