Wpis z mikrobloga

@nophp: JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO „OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO #!$%@?ŁBYM STAREGO
@Piottix: To Twój problem, że masz takich znajomych. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze z 3 lata temu to zwykła papryka była dla mnie ostra, a teraz to paprykę chili mogę zjeść bez problemu. No i naprawdę trzeba być mięczakiem, aby uronić jakieś łzy, pocić się przy laysach strongach, czy jakiejś ostrzejszej pizzy. Ogólnie nie jem na co dzień ostrych rzeczy, ale czasem mam ochotę na coś ostrzejszego.
@nophp: Eee tam przesada, co najwyżej dostaniesz wstrząsu anafilaktycznego xD

Ale serio, można kupić te papryczki wysuszone, one są drugie na świecie pod względem ostrości... Tak na przyszłość jakbyś jeszcze bardziej rozlegulował sobie kubki smakowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)