Wpis z mikrobloga

  • 7
@adamjay samodzielny z tym,że zamówiłam klejony a nie do wiercenia. Gdyby mieszkanie było moje zdecydowanie wybrałabym ten do wiercenia. Montaż był naprawdę prosty a siatka wydaje się porządna. Zamawiałam ze sklepu Bezpieczne Koty (mają też swoich monterów) na allegro w ich sklepie są tańsze niż na ich stronie internetowej. Jeżeli zdecydujesz się na tą do klejenia to polecam dokupić kilka tych plastikowych elementów i klej (nam starczyło idealnie, nie został ani jeden
CurlyHairGirl - @adamjay samodzielny z tym,że zamówiłam klejony a nie do wiercenia. G...

źródło: comment_otR9N6MaOeBbZbZmOZyHVMFMwekR2Z2P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CurlyHairGirl: mnie też czeka niedługo montowanie i też rozglądam się za klejoną (wynajmuję mieszkanie), ale boje się że jak moje grubasy na nią nie daj Boże skoczą to z tego 5 piętra rozwalą sobie głupie ryje już na wieczność :/ ile Twój Kitku waży? Skakał na siatkę albo robiłaś jakiś test obciążenia? :P Mój najciezszy 4kg.
  • Odpowiedz
  • 0
@klaudiabc mój to Maine coon więc duży i ciężki chociaż ma dopiero 5 miesięcy to z ponad 2kg już na pewno ma. Narazie nie bo kleilam wczoraj a klej powinien schnąc 24h więc jeszcze minimalnie się rusza. Ja to i tak nie planuje go zostawić samego i jak będzie na balkonie to tylko z nami żeby go obserwować... Zrobię Ci zdjęcia mocowania :)
  • Odpowiedz
  • 0
@CurlyHairGirl sorry ale na takiej elewacji to kot mocniej na to skoczy i razem z tą "posypką" odpadnie ten plastik ( ͡° ʖ̯ ͡°) już lepiej by było papierem ściernym do cegły czy co tam masz zetrzeć i na czysto przyklejać lub na spolerowane
  • Odpowiedz
  • 0
@NapalInTheMorning Tak robię. Jak widzę,że gryzie czy coś robi to psikam go wodą i ucieka :) Moja pierwsza siatka więc pewnie nauczę się na błędach jak zobaczę co i jak ale siatka jest po to żeby mógł bezpiecznie z nami siedzieć na drapaku niż być tam sam i się po niej wspinać :)
  • Odpowiedz