Wpis z mikrobloga

@Dryblas: Dzisiaj złapałem najsłabszego mojego, CP 2207, ale dostałem też zaproszenie na 31 marca, to już szóste. Z jednej strony fajnie, nie będę się o to gniewał, ale z drugiej czuję się z tym głupio, będę tłukł 6 Mewtwo, podczas gdy są ludzie, którzy nie dostali zaproszenia ani razu.
podczas gdy są ludzie, którzy nie dostali zaproszenia ani razu


@elgringodado: jeżeli mieszkają w dużym mieście to już wynika raczej tylko z lenistwa, progi punktowe na wymuszenie gymów zostały bardzo mocno obniżone, łatwo się wymusza, nawet przez przypadek jakieś randomowe gymy, wystarczy się trochę mocniej zainteresować, zrobić 2-3 gymy exowe w tygodniu i pass co tydzień gwarantowany

jak ktoś nie robi rajdów na exowych gymach to może mieć tylko do siebie
@Dryblas: na przykładzie mojego miasta (małego) mogę powiedzieć że nie łatwo ludzi przekonać do wymuszania ex raidów. Nawet tych, którzy jeszcze żadnego m2 nie mają. A mamy tylko 2 gymy, które na 100% łapią się pod exy. Ale i tak nikogo to nie interesuje, aby zrobić 1 legendę dziennie i do domu.
  • 0
@Dryblas 4 razy były. Nie wiem jak w ekipie kolorowych, ale dziwne żeby z 17 osób nikt nie dostał. Fakt, że dziś były exy i większość miała. Może co 2 raid dają, ale przynajmniej 3 osoby z paczki mają drugą pauzę pod rząd. Może zabieg okoliczności, a z drugiej strony to mam w dupie 5tego Mewto
  • 0
@Dryblas ok, faktycznie tak może być. Mamy 4 gymy ex w mieście, na 2 dzisiaj były exy, więc wydawało się, że kolejne 2 nie będą pominięte. Zresztą logika Niantic to inna logika