Wpis z mikrobloga

@fideriankoons: Podejrzewałem, że troche skryptujesz ;) Myślałem, że modelujesz ogólną bryłę, która jest podstawą, na której działa później skrypt, bo te muchy to chyba modelowałeś, nie ? Obejrzałem Twój profil na Behance, super. Bardzo podoba mi się praca "Kobiety". Zakładam, że podstawą było zdjęcie kobiety, które potem szparowałeś i poddałeś działaniu skryptu, czy ręcznie je wypełniałeś ? Świetnie czujesz kolor.
Jak przelotem zobaczyłem to dzieło to byłem pewien że autorem jest dziewczyna a tu niespodzianka. Według mnie ma to w sobie nutkę kobiecej wrażliwości i bynajmniej nie chodzi mi o ten róż u góry.


@Sinti: Bardzo słuszne spostrzeżenie. Nie chciałem tworzyć much, takimi jakie są naprawdę, bo nikt by tego na ścianie w jadalni nie powiesił :) ... dlatego połączyłem te okropne muchy z motywami przypominającymi kwiaty, a wszystko to zmieszałem
odejrzewałem, że troche skryptujesz ;) Myślałem, że modelujesz ogólną bryłę, która jest podstawą,,,


@the_michael: i tak, i tak. Najczęsciej cały proces polega na łączeniu tradycyjnego modelowania z generowaniem skryptami. Wykorzystuję obydwie techniki, często wielokrotnie i naprzemiennie w tworzeniu jednego projektu.