Wpis z mikrobloga

Dziękuję życiu że urodziłem się w dobie Internetu . Denerwują mnie ludzie którzy zarzucają internetowi wszystko co najgorsze , jest to dla mnie szczyt ignorancji. Potęga internetu mnie zachwyca , -każda wiedza dostępna na wyciągnięcie ręki - Niebo dla bardzo ciekawych świata , nie ukrywam że zaliczam się do takich ludzi .- Całkiem niezła anonimowość pomijając fakt że łatwo kogoś namierzyć ,- wypowiadanie się na każdy temat jaki tylko wpadnie nam do głowy , -rozwijanie swoich horyzontów (czytanie artykułów , badań , stron , pisanie na forum , czerpanie wiedzy aby rozwijać swoje hobby , poznawanie i słuchanie przeróżnych typów muzyki) -możliwość znajomości przez internet , wreszcie ludzie nie są zdani jedynie na osoby z ich okolicy , mogą pisać , grać i umawiać się z osobami które IM pasują -zarobki przez internet z których utrzymuje się coraz więcej ludzi. Mogę tak wymieniać do jutra. W tym wszystkim najsmutniejsze oraz najdziwniejsze jest to że większość ludzi Internet wykorzystuje tylko po to aby siedzieć na social mediach i oglądaniu patologii na yt nie mówię że to źle ponieważ też czasami mi się zdarza. Nie chce nikomu narzucać kto co ma robić w Internecie , to jedynie moje przemyślenia . #internet #rozwojosobisty #przemyslenia #socialmedia #wolnyczas
  • 26
@lastro: w skrócie? Uwielbiam dowiadywać się ciekawych rzeczy / poszerzać horyzonty , czytam na temat rozwoju osobistego , podświadomości , czasami psychologii , robię notatki (niesystematycznie ale są :D ) , oglądam kanały wiedzowe na yt (człowiek absurdalny , sukces pl , piotr marszałkowski , wideoprezentacje , Michał undra , uwaga! Naukowy bełkot , rozwojowiec , przeciętny człowiek [...] ) i kocham przekształcać myśli w słowa , czytam książki (aktualnie potęga
spoko, ale nie mów o posiadaniu dziewczyny jako celu w życiu czy jako sukces


@looklikelance: A gdzie tak mówie? Równioe dobrze mógłbyś napisac, spoko, ale nie mow, o siedzeniu na internecie, jako celu w zyciu, czy jako sukces
@lastro: zmieniłbyś zdanie gdybyś zobaczył moją szkołę , ciągle gadnie o piłce nożnej , o tym czy sbmafija wydała nowy kawałek , prawie wszyscy lubią to samo , nie wiem co robią po szkole ale sądzę że także większość siedzi na fb/yt ponieważ codziennie przekrzykują się co oni to nowego wczoraj na wyżej wymienionych stronach znaleźli , a no i nie zapominajmy o regułce , nie lubisz tego samego co oni