Wpis z mikrobloga

szanuje bardzo ludzi ktorzy maja inne zainteresowania niz patrzenie jak 20 wyzelowanych pedzi lata za piłlą xD


@siodemkaxx: ciekawie masz skoro szacunek do ludzi zależy od tego czy oglądają piłkę nożną czy nie
a do tego można nie lubić bez konieczności nazywania piłkarzy wyżelowanymi pedziami. Och, ach, ale ty jesteś inny.
@piperek No patrz. A w poniedziałek nikt nie wiedział, że w niedzielę było Grand Prix Australii, pierwszy wyścig sezonu F1. A tydzień wcześniej GP Kataru zaczynające sezon MotoGP. A 2 tygodnie temu zaczął się sezon Indycar. Mogę tak dalej.
@manedhel: Oglądanie sportu jest jedną z najpopularniejszych rozrywek niezależnie od kraju, wykonywanego zawodu czy wykształcenia. Rozumiem, że ktoś może się tym nie interesować, ale ty masz podejście 10-letniego dziecka, które się dziwi czemu tyle ludzi pije kawę albo piwo, bo JEMU przecież nie smakuje.
Ja się w ogóle nie interesuję sportem. Nudzi mnie to, a poza tym sport jest przyczyną wywoływania niepotrzebnych emocji w społeczeństwie. Oglądanie meczu odbieram zwyczajnie jako torturę, i chyba zacząłbym je oglądać tylko jakby mnie ktoś do tego zmusił. Martwi mnie to, że ta cała propaganda sportu się rozpowszechnia na cały świat. To za co każdy lubi sport dla mnie jest po prostu wadą i staram się w to zwyczajnie nie angażować.