Wpis z mikrobloga

  • 1776
Dobra Mirki! Koniec żartów, trochę mi się spasło więc od kwietnia zaczynam biegać/jeździć na rowerze/ rolkach
Ile plusów tyle zrobię kilosow do 31 maja (moje urodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko nie przesadzajcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Obiecuję, że 31 maja wrzucę efekty mojego #odchudzanie
#biegajzwykopem #cwiczzwykopem
  • 127
  • Odpowiedz
@lijka: dwie sprawy:
1) zależy, co to znaczy, że się "spasłaś", bo to Twoje odchudzanie może być niezdrowe.
2) sam sport Ci nic nie da, istotna jest też dieta.
  • Odpowiedz
@lijka Mi też się spasło przez ostatnie 23 lata, więc końcem maja biegnę 10km i jest cel zrobić to w 50min( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powodzenia mirabelko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@mkarweta to znaczy, że urosłam w udach i spodnie mi się przecierają w kroku, mam odstajacy brzuszek, nawet po rękach widać, że przytyłam dość sporo, no ogólnie przytyłam ok 10kg no i 5/6kg z tego chce zrzucić, bo kiedyś za to byłam za chuda :)
A dieta jak najbardziej będzie trzymana! No, ale po świętach, bo jajeczka sobie nie odmowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lijka: jak chcesz biegać od kwietnia to już przegrałaś bitwę z otyłością :P
jeżeli naprawdę chcesz schudnąć to przebieraj się dziś i w teren, nigdy nie będzie tak że w magiczny sposób ci się zachce xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@NPrBaz
@tennlan to nie takiw łatwe mireczki, wracam na stałe do Polski, też mam masę załatwiania i nie mogę sobie pozwolić na to, żeby rzucić wszystko i pójść biegać xd dlatego na spokojnie chce sobie poogarniac wszystko i po świętach ruszyć dupke :D trzymajcie za mnie kciuki, a nie!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@avangarda obiecuję! Będzie mi tylko ktoś musiał pomoc wołać, bo nie umiem xd ale to za dwa miesiące będę się martwić :D
Ale wtedy nie zapomnij, że to moje urodziny! Liczę na jakieś sto lat :D
  • Odpowiedz