Wpis z mikrobloga

@tandus: Wiecie dlaczego nie jesteście 100% hetero? Powód jest prosty - nie fapujecie do chińskich bajek. Po pierwsze rysunek zawsze implikuje perfekcje, wszystkie cechy atrakcyjności fizycznej są na rysunku idealne. I tak w chińskich bajkach nie ma problemów dermatologicznych, a wysoka jasność i kontrast pozwala uzyskać maksymalny efekt lśnienia skóry. Podobnie jest z jakością włosów, do której zapewne jako zubożałe osobniki hetero nie przywiązujecie szczególnej uwagi. Włosy są jedną z cech
  • Odpowiedz
@tandus: skąd ta agresja? skąd to zwątpienie?
Coś nie tak w życiu że obrażasz losowych ludzi przez internet?
Chcesz żeby cię przytulić? powiesz mi co jest nie tak a ja cię pocieszę i będzie dobrze ()

  • Odpowiedz
  • 0
@Centurion1488 po prostu uważam że jaranie się anime,manga i tym całym szajsem jest pedalskie i to tylko i wyłącznie moja zdanie. Kończę te dyskusje z wami bo do niczego nie dążą. Idę się zająć moja PRAWDZIWA kobieta.
  • Odpowiedz
@tandus: magical w popularnych tagach i ty nam zarzucasz #!$%@? :3
no ale hej, przynajmniej to wyjaśnia czemu nie potrafisz dać logicznych argumentów i bulwersujesz się o nic w internecie
  • Odpowiedz
uważam że jaranie się anime,manga i tym całym szajsem jest pedalskie


@tandus: o cholera. Zrozumiem określenie "chore", "posrane" i inne podobne epitety, ale "pedalskie"? Do dziewczyn narysowanych stylem wykorzystywanym w japońskich komiksach i animacji, jednakże DZIEWCZYN. Sztuka jak sztuka, jedni wolą taką, inni naturalną, a inni kubistyczną czy jeszcze inną. Ich też nazwiesz pedałami? Wszystkich ludzi sztuki i kultury nazwiesz pedałami?
Czy ty w ogóle rozumiesz znaczenie słowa "pedał"?

  • Odpowiedz