Wpis z mikrobloga

@Traficar: USUŃ KONTO! Bo ja swoje u Was już usuwam ... dyskryminujecie mężczyzn ze względu na płeć ...
Pomijam, że Wikipedia nie jest żadnym wyznacznikiem tradycji świąt w Polsce to PR / marketing macie słaby powielając jedynie to co robią inni, a konkurencji a nie śpi ... gratulacje. Przy okazji parkowanie w bramie kamienicy Waszych samochodów będzie następnym razem karane bez skrupułów odholowaniem auta. Pozdrawiam serdecznie.

#usunkonto #afera #aferatraficar
@saint; mam nadzieję, że wrócisz jak będzie promka z okazji dnia chłopaka / mężczyzny. :) I wiele innych, bo nie ma co się obrażać. Serdeczności! :) P.S. Tak, wiem, że wikipedia nie jest wyznacznikiem, ale nasz wspólny kolega sam podlinkował wiki, więc po prostu chciałem Ci pokazać, że jest kilka takich świąt w polskim kalendarzu.
@saint: P.S.2. Szanuję Cię jako osobę i użytkownika, szczególnie, że jesteś tutaj już ponad 11 lat. Ale strasznie Cię proszę - trochę mniej żółci. Uczę się bycia tutaj i pewnie nie jeden raz się jeszcze pomylę, ale jednak (chyba) nic Ci nie zrobiłem. Wolałbym mieć tutaj jednak kolegów, a nie wrogów. Takie hasła "usuń konto" i jeszcze capslockiem sprawiają, że mój entuzjazm opada... :/
@Traficar: Nadzieja to matka głupich. Ja się nie obrażam stwierdzam jedynie fakty (niektóre dokonane). Nie znam @sing, nie piłem z nim bruderszaftu więc uważam to za podłą insynuacje ( ͡ ͜ʖ ͡). W Polsce obowiązuje kalendarz grerogriański, nie ma czegoś takiego jak kalendarz polski z tego co wiem. Tak, tak właśnie zauważyłem Twój szacunek TU. Jakiej żółci? Przeszkadza Ci to, że napisałem, że
@sing: Ale nie chodzi mi o szekle, a ewentualnie cebuliony ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Generalnie to rzecz w tym, że konkurencja bez wielkich ceregieli daje to samo każdemu na test aut bez okazji i to jest dość logiczne jeśli ktoś tego nie rozumie to nie wiem jak działa marketing tego rodzaju usług ( ͡ ͜ʖ ͡). Zamiast wyciągnąć z tego wnioski i