Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwuje ta ciągła komuna+ w Polsce. Koleje państwowe mające jako priorytet budowanie mieszkań w Polsce.

Jestem dumny, że jako PKP S.A. bierzemy udział w programie Mieszkanie Plus. Wierzymy, że już wkrótce tereny należące do naszej spółki będą wykorzystane na ważny cel społeczny, jakim jest realizacja tego programu – powiedział prezes PKP S.A., Krzysztof Mamiński.


Dziękuje towarzysze! Mamiński związany z PiS dostał swoją posadkę i może spełniać program dla ludu. P.S. jego żona była współacownikiem Lecha Kaczyńskiego i zgineła w katastrofie lotniczej.
Mieszkania mają być budowane w małych miejscowościach, program mieszkanie+ przypomina mi budowe mieszkań dla chłoprobotników pracujących w Państwowych Gospodarstwach Rolnych – PGR'ach.

A to tylko jeden z przykładów. Szkoda strzępić ryja.

http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/maminski-udzial-w-programie-mieszkanie-plus-priorytetem-pkp-sa-86436.html
#pkp #polityka #komunaplus #bekazpisu #komunabis #polska #gospodarka
źródło: comment_x0nr5Vm8WzbpoS0QDFAR86YFxHug6XpB.jpg
  • 7
Jestem dumny, że jako PKP S.A. bierzemy udział w programie Mieszkanie Plus. Wierzymy, że już wkrótce tereny należące do naszej spółki będą wykorzystane na ważny cel społeczny, jakim jest realizacja tego programu – powiedział prezes PKP S.A., Krzysztof Mamiński.


@Wynoszony: w normalnym kraju facet powinien mieć zarzuty prokuratorskie za niegospodarność. Od kiedy państwowa spólka jest zobowiązana do finansowania państwowych programów socjalnych? Przecież ona ma działać na rynkowych warunkach
@jacekKobr: A jeszcze te ciągłe promowanie wybranych klubów, kampanii, akcji, gazet przez wybrane spółki państwa. Lotos sponsorował tę akcje z różańcem do granic. No kurde.
@ZaplutyKarzelReakcji: A jeszcze zamiast mieć priorytet modernizacji trakcji/torów czy systemu tak żeby pendolino mogło jechać 300 km/h a nie 160 km/h jak jest to obecnie, to nie, mieszkania!
@Wynoszony: A to wszystko i tak nie jest najistotniejszym problemem w działalności ministerstwa i PKP SA. Znacznie ciekawsze są zakusy na koleje marszałkowskie i pełną monopolizację rynku operatorów kolejowego PTZ.