Wpis z mikrobloga

Realnie to nie mam zadnych szans na rozowego. 27 lat i cale zycie sam. Nawet jakbym cudem dostal rozowego to jesli bym wpadl na klamstwie, ze mialem zwiazki to by mnie zostawila. Studia skonczone, praca w piwnicy, wiec nie ma gdzie poznac rozowych. 5/10 ryj karakan 180cm; wiec na tinder nie ma co isc, bym musial odstawiac cuda na kiju i to do 3/10. Za to Alvaro jakby napisal ruchasz sie czy trzeba z toba chodzic by mial rozowego... Zostal mi tylko wykop. Taka prawda
#przegryw #tfwnogf #tinder #zwiazki #rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 25
@wyjde_z_przegrywu: dzisiaj jakas dziewczyna pisała że ma chłopaka co 10 miesięcy tylko siedzi i gra w gry a ona i jego rodzice go utrzymują także myślę że jak dobrze trafisz to brak związków wcześniej nie sprawi że cię rzuci :) tuningowales mordę może jakoś? Twój problem jest taki że jesteś pesymista, ale wiesz co? Wcale mnie to nie dziwi.... No i problemem jest też tzw. pajacowanie xD ja nie pajacuje tylko
No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć