Wpis z mikrobloga

Wkurzają mnie te plebiscyty na najlepszy keczup albo śledzie w oleju. Każdy ma swoje gusta. Niektórzy nigdy nie mieli telefonu innej firmy niż Apple, więc nie są obiektywni w wybieraniu najgorszej firmy. Wiadomo, że dla jędzacych zapiexy tylko z keczupem tortex każdy inny będzie niedobry.
Inaczej sprawa ma się z redakcją tvgry. Osoby oglądające wiedzą jakich filmików można się spodziewać po danym redaktorze. W komentarzach na wykop często czytałam podobne spostrzeżenia o danych twórcach.
Kilka osób z obrazka nie figuruje na liście redakcji tvgry, ale robią filmiki więc ich uwzględniłam. W przypadku niektórych nie wiedziałam jakie mają pseudonimy, więc wrzuciłam imiona i nazwiska. Mam nadzieję, że nawet bez tego zdjęcia by wystarczyły.
Głosujemy przez ankietę poniżej. Wybierasz tego który Twoim zdaniem robi najsłabsze materiały. Po 24h skreślam osobę która otrzymała najwięcej głosów i wrzucam zaktualizowany obrazek.

Zastrzegam sobie prawo do dodania obrazka później, bo nie zawsze o 13 będę miała dostęp do komputera.

Niech wygra najlepszy.

#tvgry #gry #polskiyoutube #ankieta #tvgrynajlepszyznajgorszych (specjalny tag do obserwacji, pewnie nikogo to nie zainteresuje ale jeśli już to ułatwi zabawę)
p.....o - Wkurzają mnie te plebiscyty na najlepszy keczup albo śledzie w oleju. Każdy...

źródło: comment_RTztud888WWnwfg9YB9Zo6q0jt9JrC9d.jpg

Pobierz

Najgorszym prowadzącym w tvgry.pl jest...

  • Kacper 1.9% (51)
  • Kacper Lipski 5.2% (140)
  • Jordan 23.9% (638)
  • Hed 9.6% (256)
  • Gambrinus 4.0% (107)
  • Fangotten 9.6% (256)
  • Arasz 2.1% (57)
  • Michał 4.9% (130)
  • Mateusz Działowski 38.8% (1036)

Oddanych głosów: 2671

  • 92