Wpis z mikrobloga

@Tomciox: taki kaprys giełdy, nie ma co plakac, trzeba realizować plan, nigdy nie trafisz dokładnie topa, tak samo jak nigdy nie trafisz samego dna, wazne zeby byl zysk.
  • Odpowiedz
@Tylko_rozdajo: To bez znaczenia, siano na plus, a w tej grze nie chodzi o to, żeby wywrózyć dokladnie co się stanie, ale o to, żeby zarabiać.

Jest profit? no jest, udało się, jestem zarobiony i tyle.

Poza tym to kwestia kilku godzin ten spadek, a nie 15 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w tej grze nie chodzi o to, żeby wywrózyć dokladnie co się stanie

Poza tym to kwestia kilku godzin ten spadek, a nie 15 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@muciek112: Widzisz a ja uważam że duża dźwignia to jest właśnie wróżenie dokładnie co się stanie bo margines błędu masz bardzo mały i chociaż był byś świetnym analitykiem to wcześniej czy później się przejedziesz.

Jeżeli uważasz że spadek
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: trzymam połowe shorta, połowa sprzedana przy 30 %+, licze dalej na ten spadek, ponieważ realizuję się fraktal, czyli samopowtarzająca sie zaleznosc z poprzedniego cyklu na 4H.

Fraktal to coś co powtórzyło sie w przeszłości, cena spada od 20k, właśnie robiąc fraktale, double top, mark down,
distribution.

Być moze to pierwszy top, byc moze dopiero nadejdzie, short się udał, hajs zarobiony, gramy dalej.
muciek112 - @dla_zabawy: trzymam połowe shorta, połowa sprzedana przy 30 %+, licze da...

źródło: comment_sbGdOhtMMhA6B8vCT8PUcJWIQjMM46cF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: no ładnie, fraktal to szerokie pojęcie, ja ten trade bazuje na historycznych danych, inne fraktale mozesz inaczej wykrozystać, mój jest bazowany, a wlasciwie jest idealnym odwzorowaniem histori z 4H na mniejszej skali.
Historia lubi sie powtarzać i pod to gram, pod jutro, bazowane na tym co bylo wczoraj.
  • Odpowiedz