Wpis z mikrobloga

M 31 Elbląg

Zgłoszenie nr 249 z dnia 2018-04-04 14:15:47

Imię: M
Wiek: 31
Miejscowość: Elbląg
Kim jestem?
Zajmuje się pracą, i spełniam się przy różnych projektach, nazwijmy to, hmm kulturalnych (lekko powiązane z moją pracą).

Wygląd
Wyglądam od "znośnie" do "#!$%@?ście", zależy czy się wysypiam :) Jestem wysoki (180+) niespasiony (ale raczej też nie chudzina totalny). Styl chyba zwykły, casualowy, od czasu do czasu jak grandż - brudas, czasem skinhed (hahaha), od dzwona wielkiego jak pan biznesmen jaki, w sensie, że mam jakąś tam marynarkę nawet ;) Ale tak ogólnie to lubię, żeby było mi wygodnie i choć trochę schludnie zarazem (dresy to tylko do biegania).

Zainteresowania
Sztuka, kultura, z naciskiem na muzykę. Sam trochę brzdąkam na instrumentach. Poza tym interesuje mnie świat, idee, filozofia, ale tez nowe technologie, przyroda. Na te tematy mogę rozmawiać godzinami. Uwielbiam tez podróże - od spaceru po parku do autostopu w nieznane.

Czego oczekuję?
Interesują mnie osoby, które są interesujące ;) Takie które mają coś do powiedzenia, ale tez potrafią słuchać i są otwarte na nowe idee. Oprócz sprawnego mózgu, chciałbym, aby partnerka była w miarę sprawna fizycznie, bo bardzo lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, ale i w łóżku nie chcę ZAWSZE odwalać całej roboty XD

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Cały dzień w łóżku, cały dzień przy filmach, cały dzień w plenerze, cały dzień na wycieczce, cały dzień gdziekolwiek, gdzie czujemy się dobrze. U mamusi pół dnia ewentualnie. Mix powyższych.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Śluby są potrzebne, żeby się spotkać ze znajomymi na weselichu później. Ale nie wykluczam kiedyś mieś swojego (broń BOŻE kościelnego, haha). Dzieciaka nie ma, ale jak będę miał to pewnie będę kochał, no bo co.... Używki lubię nawet. Jaram fajki, pijam alkohol, czasem jakiś dobry(!) drug zapodam (żadnych dopalaczy!) - grzybki w lesie, trawka w plenerze, molly na potańcówie :P

Jestem dosyć samowystarczalny i ogarnięty. Chętnie coś ugotuję, pomaluję pokój i wniosę lodówkę na 4 piętro na spółkę z koleżanką feministką lol.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonyelblag < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - M 31 Elbląg

Zgłoszenie nr 249 z dnia 2018-04-04 14:15:47

Imię: M
W...

źródło: comment_ncvHvQKM2Hg8Djbrld6CE2z0vR6GZDzl.jpg

Pobierz
  • 1
@MirekSzukaZony:

Wyglądam od "znośnie" do "#!$%@?ście", zależy czy się wysypiam :) Jestem wysoki (180+) niespasiony (ale raczej też nie chudzina totalny). Styl chyba zwykły, casualowy, od czasu do czasu jak grandż - brudas, czasem skinhed (hahaha), od dzwona wielkiego jak pan biznesmen jaki, w sensie, że mam jakąś tam marynarkę nawet ;) Ale tak ogólnie to lubię, żeby było mi wygodnie i choć trochę schludnie zarazem (dresy to tylko do biegania).