Wpis z mikrobloga

@Brother_of_Steel: Owszem, uważam Twój post za bezsensowny. Dla mnie problemem są wpisy z nieodpowiednimi tagami, bądź sytuacja gdy na główną / w gorące przebija się wiele wpisów, które w mojej opinii są chłamem (a najgorszy jest oczywiście miks - słabe wpisy w gorących, których nie da się łatwo zczarnolistować). Komentarz umieszczony z odpowiednimi tagami, gdzie ludzie zainteresowani sobie o tym dyskutują, a który nigdzie wyżej się nie przebija nie jest żadnym
@Brother_of_Steel: Owszem, mogę Cię od razu zczarnolistować i jeśli uważasz, że Twój wpis jest odpowiednio otagowany, to pewnie to zrobię, ale wyrażenie swojego zdania też ma swoje plusy - być może znajdą się ludzie, któzy przeczytają moje odpowiedzi, zrozumieją, dzięki czemu w przyszłości nie będą spamowali #gruparatowaniapoziomu i oszczędzą mi zamieszania z czarnolistowaniem.
@Brother_of_Steel: Możesz mi dokładniej wytłumaczyć co jest takiego śmiesznego, czy złego w stworzeniu tagu, gdzie ludzie wrzucają wpisy, czy znaleziska uważane za wartościowe? Standardy są dosyć jasno określone, tylko raz na jakiś czas pojawia się taki element jak Ty i psuje tag. A analogii z wpisem o weselu zupełnie nie widzę.

Już #!$%@?ąc od głupoty tego, że krytykujesz (IMHO również niesłusznie) wpis o weselu i zamiast pisać tam, bądź wołać autorkę
@Jan_K Ty Jasiu czy Januszu jesteś śmieszny. Szczerze mówiąc liczyłem właśnie na coś takiego, że przyjdzie ktoś taki jak Ty, i mi będzie narzucał w dokładnie taki sam sposób, jak w mojej wiadomości, co i gdzie może być postowane. A wiesz co kolego w tym najbardziej zabawne? Że ja to zrobiłem w charakterze żartu, żeby pośmiać się z hipokryzji ludzi takich jak ty, a Ty natomiast przylazłeś tutaj sam, z własnej nieprzymuszonej
Dla mnie ośmieszyłeś idee grupy, do której należysz

@Brother_of_Steel: To nie jest jakaś grupa, do której się należy, tylko tag, widzę, że dalej nie rozumiesz o co chodzi w nim i w tagach w ogóle. Tag pod którym wrzuca się w miarę wartościowe wpisy. Ty wlazłeś tutaj rzekomo, żeby pośmiać się z hipokryzji tak naprawdę wyśmiewając kobietę, która napisała zwykły wpis pod odpowiednimi tagami i spamując inny tag, który nie do
@Brother_of_Steel: Rajusiu. Naprawdę nie potrafisz ogarnąć tak podstawowej sprawy jak cel istnienia tagów? Piszesz, że portale społecznościowe są tworzone przez ludzi z całym dobrodziejstwem inwentarza, a potem narzekasz, że ktoś na portalu społecznościowym pyta się o ślub? Robiąc to do tego pod odpowiednimi tagami.