Wpis z mikrobloga

@GrademOMur: #pytanie #prawojazdy #prawo #kierowcy #osk
Siemaneczko Mirasy. Moje pytanie dotyczy egzaminów wewnętrznych w szkołach jazdy. Ostatnio nie zdałam drugiego. Instruktor proponuje mi promocyjną cenę 10h za 600 zł :)
Nic dziwnego nie byłoby w tym, że dwa dni wcześniej z typkiem miałam wykupioną dodatkową jazdę- sam mówił, że świetnie jeżdżę i nie wie, czemu nie zdałam wcześniejszego egzaminu, a oblewa mnie na błędach typu "zła estetyka skrętu" XD
Nie chcę wydawać więcej pieniędzy, bo za egzamin wewnętrzny w szkole jazdy płacę 130zł. Wie ktoś może jak działa zmiana szkoły jazdy, albo czy egzaminy wewnętrzne są potrzebne do ukończenia kursu? HELP
  • 40
  • Odpowiedz
@GrademOMur:
Egzamin wewnętrzny powinien być w cenie kursu to raz.
Nie słyszałem nigdy aby OSK pobierało dodatkowe opłaty za to.
A dwa "zła estetyka skrętu" - jeśli to prawda to zmień instruktora i to jak najszybciej.
Jak gamoń będzie Cię uczył, to będziesz tylko tracić pieniądze.
PS: egzamin wew. nie jest potrzebny do ukończenia kursu.
  • Odpowiedz
@GrademOMur: Pisz gdzie się da o tym, to jest patologia, żeby szkoła jazdy odwalała coś takiego XDDDD
Przecież tych szkół jest jak grzybów po deszczu XD
Nagraj film, z ukrycia, wrzuć na YT i niech inba trwa xD
  • Odpowiedz
@GrademOMur: U mnie jak miałem wewnętrzny, to 99% kursantów miało tylko teorię, a ja byłem tym 1%, który miał praktykę, bo była kontrola xD
Egzaminator-Instruktor mi pomagał praktycznie cały czas, ale nie wprost, nic nie płaciłem xD
  • Odpowiedz
@GrademOMur: Z tego co się orientuję to jakieś 5 lat temu godzina kosztowała coś koło 90 - 100 zł. Także w Twoim przypadku nie ma tragedii. I z tego co się orientuję to nie ma dziesięciogodzinnego wymogu
  • Odpowiedz
@GrademOMur:
Kręcą swoje lody.
Egzamin wewnętrzny obowiązuje ośrodki tylko teoretycznie.
OSK nie mają żadnych uprawnień do egzaminowania.
To po prostu ich wymysł aby nabijać kasę.
Zmień instruktora, lub ośrodek.
Szkoda tracić pieniądze, czas i nerwy.
  • Odpowiedz