Wpis z mikrobloga

@GrademOMur: #pytanie #prawojazdy #prawo #kierowcy #osk
Siemaneczko Mirasy. Moje pytanie dotyczy egzaminów wewnętrznych w szkołach jazdy. Ostatnio nie zdałam drugiego. Instruktor proponuje mi promocyjną cenę 10h za 600 zł :)
Nic dziwnego nie byłoby w tym, że dwa dni wcześniej z typkiem miałam wykupioną dodatkową jazdę- sam mówił, że świetnie jeżdżę i nie wie, czemu nie zdałam wcześniejszego egzaminu, a oblewa mnie na błędach typu "zła estetyka skrętu" XD
Nie chcę wydawać więcej pieniędzy, bo za egzamin wewnętrzny w szkole jazdy płacę 130zł. Wie ktoś może jak działa zmiana szkoły jazdy, albo czy egzaminy wewnętrzne są potrzebne do ukończenia kursu? HELP
  • 40
@GrademOMur: U mnie jak miałem wewnętrzny, to 99% kursantów miało tylko teorię, a ja byłem tym 1%, który miał praktykę, bo była kontrola xD
Egzaminator-Instruktor mi pomagał praktycznie cały czas, ale nie wprost, nic nie płaciłem xD
@GrademOMur: Z tego co się orientuję to jakieś 5 lat temu godzina kosztowała coś koło 90 - 100 zł. Także w Twoim przypadku nie ma tragedii. I z tego co się orientuję to nie ma dziesięciogodzinnego wymogu